Seeberger - sušené ovoce

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Výživa
Filtr

Sušené ovoce: 14 produktů

Seeberger Sušené mango

Seeberger Sušené mango, 100 g

  • bez přidaného cukru
  • lahodně ovocné
  • velké mangové proužky
91,92 Kč 110,00 Kč (919,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Vypeckované švestky

Seeberger Vypeckované švestky, 500 g

  • vysoký obsah vlákniny
  • bez přidaného cukru
  • konzumujte samostatně nebo jako topping
242,53 Kč 270,00 Kč (485,06 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Kokosové chipsy

Seeberger Kokosové chipsy, 110 g

  • sušené kousky kokosu
  • skvělé jako topping nebo samotné
  • z Ghany
69,45 Kč 80,00 Kč (631,36 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Modré hrozny

Seeberger Modré hrozny, 500 g

  • z hroznů Thompson bez pecek
  • přirozená sladkost
  • aromatická chuť
134,64 Kč 150,00 Kč (269,28 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Seeberger Banánové chipsy

Seeberger Banánové chipsy, 150 g

  • bez konzervantů
  • ovocná plná chuť
  • lahodně křupavé
58,21 Kč 70,00 Kč (388,07 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Vypeckované měkké švestky

Seeberger Vypeckované měkké švestky, 200 g

  • bez přidaného cukru
  • příjemně měkká textura
  • plná chuť
78,44 Kč 90,00 Kč (392,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Sušená rajčata

Seeberger Sušená rajčata, 125 g

  • lahodný předkrm
  • na vaření a pečení
  • sušené na slunci a obzvláště aromatické
60,46 Kč 70,00 Kč (483,68 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Měkké fíky

Seeberger Měkké fíky, 200 g

  • měkká sousta
  • ovocné a lahodné
  • bez přidaného cukru
109,90 Kč 130,00 Kč (549,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Slazené brusinky

Seeberger Slazené brusinky, 125 g

  • sladkokyselá chuť
  • s vitamínem C
  • k mlsání, vaření a dochucování
55,96 Kč 70,00 Kč (447,68 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Měkké brusinky, slazené

Seeberger Měkké brusinky, slazené, 125 g

  • s jemnou sladkostí
  • ovocně-kyselá vůně
  • příjemně jemná textura
51,47 Kč 60,00 Kč (411,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Lahůdkové fíky

Seeberger Lahůdkové fíky, 500 g

  • intenzivně sladké
  • dlouhá doba zrání
  • měkké
251,52 Kč 280,00 Kč (503,04 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Měkké vypeckované datle

Seeberger Měkké vypeckované datle, 200 g

  • tradiční zpracování
  • bez konzervantů
  • opakovaně uzavíratelné balení
69,45 Kč 80,00 Kč (347,25 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Datle, bez pecek

Seeberger Datle, bez pecek, 500 g

  • měkká textura
  • bez konzervantů
  • přirozeně lahodné
161,61 Kč 180,00 Kč (323,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Seeberger Exotic Mix

Seeberger Exotic Mix, 125 g

  • s mangem a banánem
  • obsahuje ananas a kokos
  • vegan a lahodné
96,42 Kč 110,00 Kč (771,36 Kč / kg)

Doručení do 14. října