Alnatura Bio čokoládová tyčinka s malinovým jogurtem, 37,50 g
Jemně se rozplývající chvíle požitku
40,00 Kč
(1 066,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- malinovo-jogurtová náplň
- obaleno mléčnou čokoládou
- vyrobeno bez lecitinů
Popis
Alnatura Bio malinovo-jogurtová čokoládová tyčinka je perfektním požitkem mezi jídly. Krémová malinovo-jogurtová náplň se snoubí s obalem z jemně se rozplývající mléčné čokolády. Vyrobena bez lecitinu a všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-224162 |
|---|---|
| Obsah: | 37,50 g |
| EAN: | 40045016 |
| Výrobce č. | 224162 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , H - ořechy |
Složení
50 % mléčná čokoláda[1] (surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[1], smetanový prášek[1], sušené odstředěné mléko[1], bourbonský vanilkový extrakt[1]), 50 % malinovo-jogurtová náplň[1] (palmový olej[1], surový třtinový cukr[1], sušené odstředěné mléko[1], 9 % jogurtový prášek z odstředěného mléka[1], syrovátkový výtažek[1], 3,6 % malinový prášek[1])
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2391 / 571 kj / kcal |
| tuk | 38 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21 g |
| sacharidy | 48 g |
| z toho cukr | 47 g |
| vláknina | 1,7 g |
| bílkoviny | 8,4 g |
| sůl | 0,38 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|