Schalk Mühle - semínka a další

Pro zdravé mlsání!

Semínka a další od Schalk Mühle.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Semínka a další: 6 produktů

Schalk Mühle Bio syrová slunečnicová semínka

Schalk Mühle Bio syrová slunečnicová semínka, 300 g

  • 100% z Rakouska
  • vegan a bez laktózy
  • na mlsání, vaření a pečení
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Schalk Mühle Bio rakouská kukuřice pro popcorn

Schalk Mühle Bio rakouská kukuřice pro popcorn, 300 g

  • 100% z Rakouska
  • snadná příprava
  • lahodná svačina
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Schalk Mühle Bio pražená a solená dýňová semínka

Schalk Mühle Bio pražená a solená dýňová semínka, 140 g

  • mlsání bez výčitek svědomí
  • dodavatel energie
  • vegan a 100% z Rakouska
120,00 Kč (857,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Schalk Mühle Bio konopná semínka

Schalk Mühle Bio konopná semínka, 300 g

  • vynikající do salátů
  • loupaná a neošetřená
  • s mnoha aminokyselinami
310,00 Kč (1 033,33 Kč / kg)

Doručení do 22. října

Schalk Mühle Bio syrová lněná semínka

Schalk Mühle Bio syrová lněná semínka, 300 g

  • vysoký obsah omega 3
  • ideální ke snídani nebo během dne
  • s cennými vitamíny
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 22. října

Schalk Mühle Bio rakouská syrová pohanka

Schalk Mühle Bio rakouská syrová pohanka, 300 g

  • skvělá chuť
  • ekologická kvalita
  • všestranná
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 22. října