Ölmühle Solling - mouky a semínka

Pro lahodné chvilky!

Vyzkoušejte mouky a semínka značky Ölmühle Solling v Piccantino!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Mouky a semínka: 12 produktů

Bio lněná mouka  - částečně odtučněná, Naturland

Ölmühle Solling Bio lněná mouka -​ částečně odtučněná, Naturland, 500 g

  • z uznávaného ekologického pěstování
  • oříšková chuť
  • na pečení
94,17 Kč 110,00 Kč (188,34 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio mandlová mouka - částečně odtučněná

Ölmühle Solling Bio mandlová mouka -​ částečně odtučněná, 500 g

  • ideální pro jemné sušenky
  • z nepražených mandlí
  • cca 12 % mandlového oleje
296,47 Kč 330,00 Kč (592,94 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Ölmühle Solling Sezamová mouka - EG-Bio

Ölmühle Solling Sezamová mouka -​ EG-​Bio, 500 g

  • bezlepková
  • jemné zpracování
  • do müsli a dezertů
161,61 Kč 180,00 Kč (323,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio mouka z dýňových semínek - částečně odtučněná

Ölmühle Solling Bio mouka z dýňových semínek -​ částečně odtučněná, 500 g

  • z nepražených dýňových semínek
  • cca 10 %-12 % dýňového oleje
  • perfektní i jako strouhanka
161,61 Kč 180,00 Kč (323,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio chia semínka

Ölmühle Solling Bio chia semínka, 500 g

  • obsahuje cenné živiny
  • vysoká kvalita
  • do müsli a smoothie
229,04 Kč 260,00 Kč (458,08 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio mouka z hroznových jader - částečně odtučněná

Ölmühle Solling Bio mouka z hroznových jader -​ částečně odtučněná, 500 g

  • cca 5 % oleje z hroznových jader
  • z červených a bílých hroznů
  • lisovaná za studena
159,36 Kč 180,00 Kč (318,72 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio semínka černého kmínu

Ölmühle Solling Bio semínka černého kmínu, 500 g

  • původ: Egypt
  • jemná plně zralá chuť
  • bohatá na esenciální oleje
226,79 Kč 260,00 Kč (453,58 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio mouka z vlašských ořechů - částečně odtučněná

Ölmühle Solling Bio mouka z vlašských ořechů -​ částečně odtučněná, 500 g

  • cca 15 % oleje z vlašských ořechů
  • ideální pro jemné pečivo
161,61 Kč 180,00 Kč (323,22 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio neloupaná konopná semínka - EG-Bio

Ölmühle Solling Bio neloupaná konopná semínka -​ EG-​Bio, 500 g

  • syrová kvalita potravin
  • univerzální
  • z kontrolovaného ekologického pěstování
179,59 Kč 200,00 Kč (359,18 Kč / kg)

Doručení do 04. listopadu

Ölmühle Solling Bio kokosová mouka - částečně odtučněná

Ölmühle Solling Bio kokosová mouka -​ částečně odtučněná, 500 g

  • z čerstvých kokosů
  • cca 7 % kokosového oleje
136,88 Kč 160,00 Kč (273,76 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Ölmühle Solling Bio oříšková mouka EHS

Ölmühle Solling Bio oříšková mouka EHS, 500 g

  • vysoce kvalitní a aromatická ořechová mouka
  • vysoký obsah vlákniny a bílkovin
  • vegan a bez lepku
190,82 Kč 220,00 Kč (381,64 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Ölmühle Solling Bio mleté psyllium

Ölmühle Solling Bio mleté psyllium, 500 g

  • bohaté na vlákninu
  • ekologicky pěstované
  • bez přísad
417,85 Kč 470,00 Kč (835,70 Kč / kg)

Doručení do 21. října