Ölmühle Solling - oleje

Udělejte si radost!

Ať už do salátů či na vaření, zde jistě naleznete ten pravý olej od oblíbené značky Ölmühle Solling.

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Oleje: 28 produktů

Bio kokosový olej - Naturland / Fair Native

Ölmühle Solling Bio kokosový olej -​ Naturland / Fair Native, 1 l

  • lisovaný za studena
  • jemná kokosová chuť
  • cenné přísady
388,63 Kč 440,00 Kč (388,63 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio červený palmový olej - Naturland Fair

Ölmühle Solling Bio červený palmový olej -​ Naturland Fair, 1 l

  • typická chuť
  • výrazná oranžová barva
  • původ: Ghana
433,59 Kč 490,00 Kč (433,59 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio panenský olej z černého kmínu - nefiltrovaný EG-Bio

Ölmühle Solling Bio panenský olej z černého kmínu -​ nefiltrovaný EG-​Bio, 500 ml

  • hutný
  • intenzivní chuť
  • z kontrolovaného ekologického pěstování
640,38 Kč 719,00 Kč (1 280,76 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský kokosový olej

Ölmühle Solling Bio panenský kokosový olej, 1000 ml

  • lisovaný za studena
  • ideální alternativa k máslu
  • vysoká kvalita
341,43 Kč 380,00 Kč (341,43 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio olej z černého kmínu - egyptský a filtrovaný

Ölmühle Solling Bio olej z černého kmínu -​ egyptský a filtrovaný, 500 ml

  • lisovaný za studena
  • jemná plně zralá chuť
  • ideální do orientálních pokrmů
640,38 Kč 719,00 Kč (1 280,76 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio MCT kokosový olej

Ölmühle Solling Bio MCT kokosový olej, 500 ml

  • ze 100% bio kokosového oleje
  • ideální pro nízkosacharidovou dietu
  • vegan
411,11 Kč 460,00 Kč (822,22 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio olej z rakytníkové dužiny

Ölmühle Solling Bio olej z rakytníkové dužiny, 100 ml

  • lisovaný za studena
  • silná ovocná vůně
  • hodí se zejména k dezertům
808,96 Kč 899,00 Kč (8 089,60 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský hořčičný olej - EG-Bio

Ölmühle Solling Bio panenský hořčičný olej -​ EG-​Bio, 250 ml

  • lisovaný za studena
  • obsahuje důležité mastné kyseliny
  • mírně ostrý
363,90 Kč 410,00 Kč (1 455,60 Kč / l)

Doručení do 21. října

Ölmühle Solling Bio olej z brutnáku lékařského

Ölmühle Solling Bio olej z brutnáku lékařského, 250 ml

  • jemně nahořklá chuť
  • trochu kyselý
  • jemně zpracovaný
505,52 Kč 569,00 Kč (2 022,08 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský lněný olej - Naturland

Ölmühle Solling Bio panenský lněný olej -​ Naturland, 500 ml

  • lisovaný za studena
  • jemná ořechová chuť
  • bohatý na omega-3 mastné kyseliny
273,99 Kč 310,00 Kč (547,98 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Lničkový olej - Naturland

Ölmühle Solling Lničkový olej -​ Naturland, 500 ml

  • surová kvalita potravin
  • zeleninová rašelinová chuť
  • k vylepšení studených i teplých pokrmů
273,99 Kč 310,00 Kč (547,98 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio pražený sezamový olej

Ölmühle Solling Bio pražený sezamový olej, 100 ml

  • jemně pražený a za studena lisovaný
  • 100% bio sezamová semínka
  • rafinovaný a ochucený
125,64 Kč 140,00 Kč (1 256,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling "Mediterraneo" bio olivový olej

Ölmühle Solling "Mediterraneo" bio olivový olej, 750 ml

  • mírná kyselost
  • ovocná chuť
  • nejlepší kvalita
505,52 Kč 569,00 Kč (674,03 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský olej z meruňkových jader

Ölmühle Solling Bio panenský olej z meruňkových jader, 100 ml

  • lisovaný za studena
  • intenzivní vůně
  • jedinečná chuť
172,84 Kč 200,00 Kč (1 728,40 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Konvenční olej z pšeničných klíčků

Ölmühle Solling Konvenční olej z pšeničných klíčků, 250 ml

  • čistý olej na vaření
  • za studena lisovaný
  • ultrafiltrováný
411,11 Kč 460,00 Kč (1 644,44 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio pražený arganový olej

Ölmühle Solling Bio pražený arganový olej, 250 ml

  • z pražených arganových ořechů
  • ručně sklízen
  • exotický chuťový zážitek
640,38 Kč 719,00 Kč (2 561,52 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio olej z provensálského koření - Naturland

Ölmühle Solling Bio olej z provensálského koření -​ Naturland, 100 ml

  • středomořský
  • za studena lisovaný
  • chuťový zážitek
136,88 Kč 160,00 Kč (1 368,80 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio olej z chia semínek

Ölmühle Solling Bio olej z chia semínek, 100 ml

  • vysoký obsah omega-3
  • jemné ořechové aroma
  • vhodné i pro péči o pokožku
181,83 Kč 210,00 Kč (1 818,30 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský arganový olej

Ölmühle Solling Bio panenský arganový olej, 250 ml

  • ručně sklízený
  • čistý olej na vaření
  • jemná chuť
640,38 Kč 719,00 Kč (2 561,52 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio avokádový olej s dužinou - EG-Bio

Ölmühle Solling Bio avokádový olej s dužinou -​ EG-​Bio, 250 ml

  • z dužiny avokáda
  • oříšková chuť
  • i na smažení
366,15 Kč 410,00 Kč (1 464,60 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio olivový olej z Kréty

Ölmühle Solling Bio olivový olej z Kréty, 500 ml

  • ze zralých oliv Koroneiki
  • aromatický a jemně ovocný
  • na pizzu, těstoviny a saláty
366,15 Kč 410,00 Kč (732,30 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio panenský řepkový olej - EG-Bio

Ölmühle Solling Bio panenský řepkový olej -​ EG-​Bio, 500 ml

  • lisovaný za studena
  • z neloupaných bio řepkových semen
  • ideální pro vaření v páře a smažení
159,36 Kč 180,00 Kč (318,72 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio kořenící olej s chilli - Naturland

Ölmühle Solling Bio kořenící olej s chilli -​ Naturland, 250 ml

  • 100% přírodní
  • ohnivě a ovocný s 4689 Scoville
  • lisovaný za studena
226,79 Kč 260,00 Kč (907,16 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio ovocný salátový olej - EG-Bio

Ölmühle Solling Bio ovocný salátový olej -​ EG-​Bio, 100 ml

  • jemná směs
  • s řepkovým a olivovým olejem
  • svěží ovocné tóny
136,88 Kč 160,00 Kč (1 368,80 Kč / l)

Doručení do 08. října

Ölmühle Solling Bio rostlinný kořenící olej

Ölmühle Solling Bio rostlinný kořenící olej, 100 ml

  • z řepkového a lískového oleje
  • harmonizováno kořením
  • pro jemnou a lehkou zeleninu
161,61 Kč 180,00 Kč (1 616,10 Kč / l)

Doručení do 08. října

Bio olivový olej z Palestiny - Naturland a Fair

Ölmühle Solling Bio olivový olej z Palestiny -​ Naturland a Fair, 500 ml

  • z oliv Rumi
  • lisovaný za studena
  • se silným aroma
411,11 Kč 460,00 Kč (822,22 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Bio tymiánovo-šalvějový kořenící olej - Naturland

Ölmühle Solling Bio tymiánovo-​šalvějový kořenící olej -​ Naturland, 100 ml

  • čerstvě lisovaný
  • hřejivé kořenité nuance bylin
  • ideální pro středomořské pokrmy
127,89 Kč 150,00 Kč (1 278,90 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

Ölmühle Solling Bio kořenící salátový olej

Ölmühle Solling Bio kořenící salátový olej, 500 ml

  • univerzální použití
  • kořeněné bylinky
  • lahodná směs
226,79 Kč 260,00 Kč (453,58 Kč / l)

Doručení do 21. října