Naturprodukte Fuchs - 100 % přírodní produkty

Štýrské kukuřičné lupínky, popcorn a další!

Naturprodukte Fuchs vyrábí kromě dýňového oleje a lahodných pamlsků také kukuřičné lupínky a popcorn. Všechny suroviny rostou na polích v okolí oblasti Riegersburg - nejzajímavějšího místa ve Štýrsku, které je proslulé svými kulinářskými specialitami a malebností. Pro nefalšovaný chuťový zážitek.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značka kvality Výživa
Filtr

Naturprodukte Fuchs: 17 produktů

Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO

Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO, 1 l

  • kulinářská specialita
  • jedinečná chuť
  • hutný a tmavě zelený
628,51 Kč 669,00 Kč (628,51 Kč / l)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Fazol šarlatový z Riegersburgu

Naturprodukte Fuchs Fazol šarlatový z Riegersburgu, 400 g

  • připraveno ke konzumaci
  • přírodní složky
  • skvěle chutná s dýňovým olejem
85,17 Kč 90,00 Kč (212,93 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO v dóze

Naturprodukte Fuchs Dýňový olej CHZO v dóze, 1 l

  • silná chuť
  • 100 % z dýňových semínek
  • na zdobení a ke zjemnění
616,64 Kč 659,00 Kč (616,64 Kč / l)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Dýňová semínka s mléčnou čokoládou

Naturprodukte Fuchs Dýňová semínka s mléčnou čokoládou, 70 g

  • jemná poleva
  • ideální ke svačině
  • jako topping do müsli
85,17 Kč 90,00 Kč (1 216,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dýňová semínka s bílou čokoládou a malinami

Naturprodukte Fuchs Dýňová semínka s bílou čokoládou a malinami, 70 g

  • jemná poleva
  • ideální ke svačině
  • jako topping do müsli
85,17 Kč 90,00 Kč (1 216,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Přírodní dýňová semínka

Naturprodukte Fuchs Přírodní dýňová semínka, 100 g

  • pražená
  • ideální ke svačince
  • jako topping do müsli
85,17 Kč 90,00 Kč (851,70 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Slaný popcorn

Naturprodukte Fuchs Slaný popcorn, 70 g

  • štýrská kvalita
  • přírodní a chutný
  • skvělá svačinka
61,44 Kč 70,00 Kč (877,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Dýňová semínka, pražená a solená

Naturprodukte Fuchs Dýňová semínka, pražená a solená, 100 g

  • s mořskou solí
  • ideální ke svačince
  • jako topping do müsli
85,17 Kč 90,00 Kč (851,70 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Cornflakes se štýrskou kukuřicí

Naturprodukte Fuchs Cornflakes se štýrskou kukuřicí, 375 g

  • skvělá chuť
  • ze štýrské kukuřice
  • 100% přírodní složky
85,17 Kč 90,00 Kč (227,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Štýrská polenta

Naturprodukte Fuchs Štýrská polenta, hrubá (600 g)

  • bez lepku
  • ze štýrské kukuřice
  • všestranná
85,17 Kč 90,00 Kč (141,95 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Naturprodukte Fuchs Cornflakes s bílou čokoládou

Naturprodukte Fuchs Cornflakes s bílou čokoládou, 70 g

  • jemná čokoládová poleva
  • ideální jako svačinka
  • jako topping do müsli
85,17 Kč 90,00 Kč (1 216,71 Kč / kg)

Doručení do 16. října

Naturprodukte Fuchs Cornflakes s mléčnou čokoládou

Naturprodukte Fuchs Cornflakes s mléčnou čokoládou, 70 g

  • jemná čokoládová poleva
  • ideální jako svačinka
  • jako topping do müsli
85,17 Kč 90,00 Kč (1 216,71 Kč / kg)

Doručení do 16. října

Naturprodukte Fuchs Cornflakes s bílou čokoládou a malinami

Naturprodukte Fuchs Cornflakes s bílou čokoládou a malinami, 70 g

  • jemná čokoládová poleva
  • ideální jako svačinka
  • jako topping do müsli
85,17 Kč 90,00 Kč (1 216,71 Kč / kg)

Doručení do 16. října

Naturprodukte Fuchs Popcorn s bílou čokoládou

Naturprodukte Fuchs Popcorn s bílou čokoládou, 80 g

  • křupavý a čokoládový
  • s prvotřídní čokoládou
  • na každou příležitost
85,17 Kč 90,00 Kč (1 064,63 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Naturprodukte Fuchs Popcorn s mléčnou čokoládou

Naturprodukte Fuchs Popcorn s mléčnou čokoládou, 80 g

  • křupavý a čokoládový
  • regionální kvalita
  • skvělý na cesty
85,17 Kč 90,00 Kč (1 064,63 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Dýňová semínka s bílou čokoládou a jahodami

Naturprodukte Fuchs Dýňová semínka s bílou čokoládou a jahodami, 70 g

  • jemná poleva
  • ideální ke svačině
  • jako topping do müsli
85,17 Kč 90,00 Kč (1 216,71 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Naturprodukte Fuchs Kukuřice na popcorn

Naturprodukte Fuchs Kukuřice na popcorn, 300 g

  • štýrská puffovaná kukuřice
  • ideální na televizní večery
  • bez přísad
73,31 Kč 80,00 Kč (244,37 Kč / kg)

Doručení do 16. října