Nealkoholické nápoje na přípitek

Nealkoholické nápoje!

Vyzkoušejte nealkoholické aperitivy z obchodu Piccantino!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality
Filtr

Nealkoholické aperitivy: 12 produktů

Gösser Naturgold nealkoholické pivo

Gösser Naturgold nealkoholické pivo, 0,33 l

  • obsah alkoholu 0,4 % vol
  • plnohodnotné a lahodné
  • skleněné lahve
50,00 Kč (151,52 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rauch Yippy višňový dětský sekt

Rauch Yippy višňový dětský sekt, 0,75 l

  • višňový džus a minerální voda
  • obsahuje kyselinu uhličitou
  • s plastovou zátkou
97,03 Kč 110,00 Kč (129,37 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kolonne Null Studio Italiano Rosato - nealkoholické

Kolonne Null Studio Italiano Rosato -​ nealkoholické, 0,75 l

  • v chuti přírodní
  • s bobulovými nuancemi
  • bez lepku a vegan
250,00 Kč (333,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Rauch Yippy hroznový dětský sekt

Rauch Yippy hroznový dětský sekt, 0,75 l

  • hroznový džus a minerální voda
  • obsahuje kyselinu uhličitou
  • stylový tvar lahve
110,00 Kč (146,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Studio Italiano Pinot Grigio - nealkoholické

Kolonne Null Studio Italiano Pinot Grigio -​ nealkoholické, 0,75 l

  • s jemnou vůní jablka a limetky
  • z odrůdy Pinot Grigio
  • bez lepku a vegan
250,00 Kč (333,33 Kč / l)

Doručení do 16. října

FREEDL Classic

FREEDL Classic, 330 ml

  • 0,0 % alkoholu
  • svěží charakter a sladová hloubka
  • příjemné chmelové aroma
140,00 Kč (424,24 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kolonne Null Studio Italiano Spumante - nealkoholické

Kolonne Null Studio Italiano Spumante -​ nealkoholické, 0,75 l

  • vegan a bez lepku
  • od přírody velmi chutné
  • ideální jako aperitiv a k lehkým jídlům
250,00 Kč (333,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Weingut Günter u. Regina Triebaumer Rosa Rust 0% 2022

Weingut Günter u. Regina Triebaumer Rosa Rust 0% 2022, 0,75 l

  • ze zralých hroznů odrůdy Zweigelt
  • nealkoholický a sycený oxidem uhličitým
  • konzervováno pasterizací
250,00 Kč (333,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

FREEDL Citrino

FREEDL Citrino, 330 ml

  • nealkoholický ležák
  • lehké citrusové tóny a jemná sladová sladkost
  • oblíbené za slunečného odpoledne
140,00 Kč (424,24 Kč / l)

Doručení do 07. října

FREEDL Bio Sparkling Tea

FREEDL Bio Sparkling Tea, 750 ml

  • jemně fermentované pro komplexní chuť
  • s bio alpskými bylinkami z Jižního Tyrolska
  • nealkoholická alternativa k šumivému vínu a šampaňskému
519,00 Kč (692,00 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

FREEDL Calma

FREEDL Calma, 330 ml

  • 100% bez alkoholu
  • jemná sladová chuť, lehká chmelová hořkost
  • mírná svěžest
140,00 Kč (424,24 Kč / l)

Momentálně není k dispozici

STAUD‘S Dětský punč

STAUD‘S Dětský punč, 250 ml

  • směs sladkého ovoce
  • s vanilkou, skořicí a hřebíčkovou esencí
  • bez alkoholu
150,00 Kč (600,00 Kč / l)

Doručení do 21. října