Paprika na vaření

Pro dokonalou chuť a barvu Vašich pokrmů!

Paprika je často spojována zejména s maďarskou kuchyní, ale její uplatnění má mnohem širší využití!

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Paprika: 29 produktů

Uzená paprika - sladká

La Chinata Uzená paprika -​ sladká, Sáček na zip, 150 g

  • sklizena a tříděna ručně
  • uzena na dubovém dřevě
  • nádherné vůně
142,12 Kč 150,00 Kč (947,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

La Chinata Uzená paprika - pálivá

La Chinata Uzená paprika -​ pálivá, Dóza, 160 g

  • sklizena a tříděna ručně
  • uzena na dubovém dřevě
  • nádherné vůně
170,59 Kč 180,00 Kč (1 066,19 Kč / kg)

Doručení do 07. října

La Chinata Pimenton prémiová dóza

La Chinata Pimenton prémiová dóza, Ušlechtilá sladká, 70 g

  • sklizeno a tříděno ručně
  • ve 2 různých variantách
  • uzeno na dubovém dřevě
144,48 Kč 160,00 Kč (2 064,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Uzená paprika - hořkosladká

La Chinata Uzená paprika -​ hořkosladká, Dóza, 160 g

  • sklizeno a tříděno ručně
  • vyrobeno z těch nejlepších chilli papriček
  • nádherné vůně
170,59 Kč 180,00 Kč (1 066,19 Kč / kg)

Doručení do 07. října

KOTÁNYI Speciální sladká paprika

KOTÁNYI Speciální sladká paprika, 250 g

  • do všech druhů gulášů
  • typický ovocný paprikový nádech
  • jemné ovocné aroma
170,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

La Chinata Paprikové vločky v mlýnku

La Chinata Paprikové vločky v mlýnku, Pálivé (24 g)

  • praktický mlýnek
  • se sušenou paprikou
  • inovativní a praktické
130,00 Kč (5 416,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio paprika sladká

Sonnentor Bio paprika sladká, 50 g

  • aromatické vůně
  • pikantní sladkost
  • příjemný kouřový závěr
80,00 Kč (1 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cosmoveda Bio mletá červená paprika - sladká

Cosmoveda Bio mletá červená paprika -​ sladká, 90 g

  • lze použít do směsí koření
  • pro jemnou paprikovou notu
218,04 Kč 230,00 Kč (2 422,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

KOTÁNYI Uzená paprika

KOTÁNYI Uzená paprika, 70 g

  • ideální pro rybí pokrmy
  • jemně nasládlá chuť
  • uzená na dubovém dřevě
80,00 Kč (1 142,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

KOTÁNYI Speciální sladká paprika

KOTÁNYI Speciální sladká paprika, 400 g

  • aromatická jemná ovocná chuť
  • výborně se hodí na guláš a kuře na paprice
  • jemné aroma a sytě červená barva
260,00 Kč (650,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio uzená paprika

Sonnentor Bio uzená paprika, 50 g

  • rustikální kouřové aroma
  • všestranné použití
  • v bio kvalitě
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

La Chinata Bio paprikový prášek

La Chinata Bio paprikový prášek, 70 g

  • ekologicky pěstovaný
  • přirozeně sušený
  • bez lepku
110,00 Kč (1 571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Spice for Life Bio uzená paprika

Spice for Life Bio uzená paprika, 100 g

  • bez stonku a semínek
  • ovocně-sladká kouřová příchuť
  • ideální k dušenému masu, zelenině...
180,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio paprika ostrá - mletá

Sonnentor Bio paprika ostrá -​ mletá, 50 g

  • ručně balená
  • s certifikací Demeter
  • veganská a vegetariánská
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ehrenwort Bio paprikový prášek

Ehrenwort Bio paprikový prášek, 42 g

  • jemně ovocný
  • pikantní
130,00 Kč (3 095,24 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor "Smokey Paprika" bio uzené koření

Sonnentor "Smokey Paprika" bio uzené koření, 50 g

  • 100% bio
  • ručně baleno
  • vegan
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ankerkraut Sladká paprika mletá

Ankerkraut Sladká paprika mletá, 70 g

  • pečlivě mletá
  • jemně nasládlá chuť
  • tradiční gulášové koření
140,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

La Chinata Smoked Paprika Pearls

La Chinata Smoked Paprika Pearls, 50 g

  • nezaměnitelná chuť
  • na všechna papriková jídla
210,00 Kč (4 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ankerkraut Uzená mletá paprika

Ankerkraut Uzená mletá paprika, 80 g

  • úžasná kouřová chuť
  • ideální do guláše nebo na grilování
  • jemné aroma
180,00 Kč (2 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio paprika sladká

Alnatura Bio paprika sladká, 70 g

  • jemná pálivost
  • bio kvalita
  • všestranné použití
80,00 Kč (1 142,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Khoysan Bio paprika - sladká

Khoysan Bio paprika -​ sladká, 100 g

  • od bio malopěstitelů
  • velmi aromatická
  • zářivě červená barva
310,00 Kč (3 100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

KOTÁNYI Bio sladká paprika

KOTÁNYI Bio sladká paprika, 55 g

  • zjemňuje rybí pokrmy a polévky
  • pikantní a mírně sladká
  • jemně mletá
110,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

KOTÁNYI Pálivá paprika

KOTÁNYI Pálivá paprika, 50 g

  • výrazně pikantní
  • nepříliš ohnivá
70,00 Kč (1 400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pfefferdieb Bio sladká paprika z Maďarska, mletá

Pfefferdieb Bio sladká paprika z Maďarska, mletá, 250 g

  • nádherně aromatická
  • vyrobena ze sušené dužiny
  • skvělá na guláš, dipy a grilovaná jídla
260,00 Kč (1 040,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cosmoveda Bio mletá červená paprika - pálivá

Cosmoveda Bio mletá červená paprika -​ pálivá, 90 g

  • jemná ovocná ostrost
  • hodí se k pikantním pokrmům
250,00 Kč (2 777,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

KOTÁNYI Uzená paprika

KOTÁNYI Uzená paprika, 25 g

  • ze zralých plodů papriky
  • uzená na dubovém dřevě
  • na ryby, do polévek, dušených pokrmů a dalších
80,00 Kč (3 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Österreichische Bergkräuter Bio sladká paprika

Österreichische Bergkräuter Bio sladká paprika, 50 g

  • sladká chuť
  • jemně kořeněný nádech
  • univerzální
130,00 Kč (2 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pfefferdieb Bio sladká uzená paprika, mletá

Pfefferdieb Bio sladká uzená paprika, mletá, 250 g

  • uzená na dubovém dřevě
  • pro zjemnění
  • skvělá na paellu, dipy a grilovaná jídla
310,00 Kč (1 240,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

KOTÁNYI Speciální sladká paprika

KOTÁNYI Speciální sladká paprika, 50 g

  • jemně ovocná
  • atraktivní barva
  • neuvěřitelně univerzální
90,00 Kč (1 800,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října