Govinda - sladidla, kakaový prášek a další

Pro dokonalé výtvory!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Přísady na pečení: 8 produktů

Govinda Bio raw datlová pasta

Govinda Bio raw datlová pasta, 250 g

  • přirozeně sladká pasta
  • na dezerty a občerstvení
  • poctivě obchodované sušené datle
70,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Stéviové tablety

Govinda Stéviové tablety, 300 ks (300 tabletek)

  • 300 ks
  • šetrné k zubům
  • šetrná výroba
110,00 Kč (6 111,11 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio datlový sirup

Govinda Bio datlový sirup, 250 g

  • 100% datle Barhi
  • přírodní alternativa k medu
  • čistě rostlinné a v bio kvalitě
90,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Goviosid sladidlo

Govinda Goviosid sladidlo, 400 g

  • krystalické granule
  • s přírodním cukerným alkoholem
  • nízkokalorické
330,00 Kč (825,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio tapiokový škrob

Govinda Bio tapiokový škrob, 330 g

  • bezlepkové pojivo
  • z kořene manioku
  • bez chuti
90,00 Kč (272,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio datlový cukr

Govinda Bio datlový cukr, 400 g

  • přírodní cukr
  • karamelově sladký
  • nahrazuje běžný domácí cukr v poměru 1:1
180,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Stévia, tekutá

Govinda Stévia, tekutá, 50 ml

  • šetrná k zubům
  • z čistých glykosidů steviolu
160,00 Kč (3 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Govinda Bio cukr z kokosových květů

Govinda Bio cukr z kokosových květů, 400 g

  • dodává energii a živiny
  • nízký glykemický index
  • ze sladkého nektaru květů
170,00 Kč (425,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října