Govinda - kvalitní bio potraviny

Férová, ekologická a inovativní!

Již více než 30 let je značka Govinda symbolem inovativních bio potravin a surovin, které jsou férové, kvalitní a ekologické. Citlivé zacházení se surovinami, důsledné dodržování nejpřísnějších ekologických norem a nespoutaný duch inovací vedou k výrobkům nejvyšší kvality, které jsou ohleduplné jak k lidem, tak i k životnímu prostředí.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Ceny Značka kvality Výživa
Filtr

Govinda: 1 - 30 z 90 produktů

Govinda Ajurvédské bio ghí

Govinda Ajurvédské bio ghí, 420 g

  • s oříškovou chutí
  • považováno za jedno ze 3 nejdůležitějších rasayana
440,00 Kč (1 047,62 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio mleté tygří ořechy (nejsou raw)

Govinda Bio mleté tygří ořechy (nejsou raw), 180 g

  • nepražené
  • přirozeně sladké a jemně oříškové
  • bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny
140,00 Kč (777,78 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio Chufella

Govinda Bio Chufella, 220 g

  • Bez palmového oleje
  • ořechová, čokoládová příchuť
  • pomazánka s tygřími ořechy
200,00 Kč (909,09 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio hnědé proso

Govinda Bio hnědé proso, 1000 g

  • mleté
  • bez lepku
  • ideální do müsli
210,00 Kč (210,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio veganské pralinky

Govinda Bio veganské pralinky, Date Marzipan (70 g)

  • bez lepku
  • hořká čokoláda
  • s ovocnými náplněmi
120,00 Kč (1 714,29 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Bio Kinder Goodel těstoviny "Sea World" z kukuřice

Govinda Bio Kinder Goodel těstoviny "Sea World" z kukuřice, 250 g

  • přirozeně zbarvené
  • bezlepkové a čistě rostlinné
  • vzrušující motivy mořského světa
110,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio cukrovinky s maroni kaštany

Govinda Bio cukrovinky s maroni kaštany, 100 g

  • kaštanové ovocné cukrovinky
  • pečené jedlé kaštany
  • se skořicí a vanilkou
110,00 Kč (1 100,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio chia semínka

Govinda Bio chia semínka, 450 g

  • vysoce kvalitní bílkoviny
  • bohatá na minerály a vitamíny
  • bohatá na esenciální OMEGA mastné kyseliny
180,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio dřišťál

Govinda Bio dřišťál, 200 g

  • obsahuje velké množství vitamínu C
  • jemně sladkokyselý a ovocný
  • jemně sušený
230,00 Kč (1 150,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio Protein Chunks plátky

Govinda Bio Protein Chunks plátky, 125 g

  • veganská náhražka masa
  • z hrachu a bobu obecného
  • na smažení a vaření
110,00 Kč (880,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio kokosové datle

Govinda Bio kokosové datle, 120 g

  • ovocné kuličky
  • 100% vegan
  • bio
120,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio kaštanové vločky

Govinda Bio kaštanové vločky, 200 g

  • bez lepku
  • bez přidaného cukru
  • jemně sladká chuť
190,00 Kč (950,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio mandlová mouka

Govinda Bio mandlová mouka, 200 g

  • jemně mletá
  • nižší obsah tuku
  • více bílkovin a vlákniny
300,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio 100% ovocné mangové pyré

Govinda Bio 100% ovocné mangové pyré, 210 ml

  • Alphonso Mango
  • šetrně zpracované
  • přirozeně obsahuje cukr
110,00 Kč (523,81 Kč / l)

Doručení do 06. října

Govinda Bio klíčené ovesné vločky

Govinda Bio klíčené ovesné vločky, 100 g (250 g)

  • vegan
  • bez lepku
  • vysoká kvalita
130,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio Snack Bites s kokosem

Govinda Bio Snack Bites s kokosem, 100 g

  • pouze 3 přísady
  • s datlemi a agávovým sirupem
  • ideální na svačinku
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio raw datlová pasta

Govinda Bio raw datlová pasta, 250 g

  • přirozeně sladká pasta
  • na dezerty a občerstvení
  • poctivě obchodované sušené datle
70,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio Snack Balls s čokoládou a třešněmi

Govinda Bio Snack Balls s čokoládou a třešněmi, 100 g

  • ovocná čokoládová chuť
  • ideální na svačinu
  • čistě rostlinné
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Stéviové tablety

Govinda Stéviové tablety, 300 ks (300 tabletek)

  • 300 ks
  • šetrné k zubům
  • šetrná výroba
110,00 Kč (6 111,11 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio černý sezam

Govinda Bio černý sezam , 200 g

  • vegan
  • ořechová příchuť
  • ke zjemnění pokrmů
110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio krém z tygřích ořechů

Govinda Bio krém z tygřích ořechů, 250 g

  • pro celou rodinu
  • bez přidaného cukru
  • jednoduše roztíratelný
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Bio Kinder-Goodel těstoviny „Statek“ s kukuřicí a rýží

Govinda Bio Kinder-​Goodel těstoviny „Statek“ s kukuřicí a rýží, 250 g

  • bezlepkové a čistě rostlinné
  • roztomilé motivy ze statku
  • pro kreativní těstovinové pokrmy
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Bio Kinder-Goodel těstoviny „Safari“ s kukuřicí

Govinda Bio Kinder-​Goodel těstoviny „Safari“ s kukuřicí, 250 g

  • jemná kukuřice a kvalitní zeleninový prášek
  • bezlepkové a čistě rostlinné
  • pro kreativní těstovinové pokrmy
110,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio polenta s pohankou

Govinda Bio polenta s pohankou, 450 g

  • hotovo za pár minut
  • s oříškovou pohankou
  • různorodé kombinace
80,00 Kč (177,78 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio rýžovo-proteinový prášek

Govinda Bio rýžovo-​proteinový prášek, 400 g

  • přírodní zdroj bílkovin
  • z hnědé rýže
  • neutrální chuť
330,00 Kč (825,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio mouka z čiroku

Govinda Bio mouka z čiroku, 450 g

  • jemná oříšková chuť
  • ideální na vaření a pečení
  • na vafle, těsta, omáčky a další
120,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Govinda Bio Snack Balls s čokoládou

Govinda Bio Snack Balls s čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová příchuť
  • ideální na svačinu
  • vyrobeno udržitelným způsobem
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio kofeinové Kick Bites - mangové

Govinda Bio kofeinové Kick Bites -​ mangové, 40 g

  • bezlepkové a čistě rostlinné
  • s kokosovými vločkami a rýžovým sirupem
  • exotické aroma
70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Bio datlový sirup

Govinda Bio datlový sirup, 250 g

  • 100% datle Barhi
  • přírodní alternativa k medu
  • čistě rostlinné a v bio kvalitě
90,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Govinda Goviosid sladidlo

Govinda Goviosid sladidlo, 400 g

  • krystalické granule
  • s přírodním cukerným alkoholem
  • nízkokalorické
330,00 Kč (825,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října