FLYING GOOSE

Objevte pikantní chutě omáček Flying Goose

Filtrovat a seřadit

Ceny Výživa
Filtr

FLYING GOOSE: 23 produktů

FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka - pikantní

FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka -​ pikantní, 455 ml

  • extra pálivá, díky 61 % chilli
  • intenzivní česneková chuť
  • všestranná
160,00 Kč (351,65 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha Mayo omáčka

FLYING GOOSE Sriracha Mayo omáčka, 200 ml

  • 20 % chilli
  • sójový olej a česnek
  • s tóny hořčice a octa
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sladká chilli omáčka

FLYING GOOSE Sladká chilli omáčka, 455 ml

  • s 22 % chilli
  • praktická a připravená k servírování
  • must-have do každé kuchyně
110,00 Kč (241,76 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha česneková chilli omáčka

FLYING GOOSE Sriracha česneková chilli omáčka, 200 ml

  • 51 % chilli
  • 22 % česneku
  • opravdová klasika
90,00 Kč (450,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sriracha Blackout chilli omáčka - velmi pikantní

FLYING GOOSE Sriracha Blackout chilli omáčka -​ velmi pikantní, 455 ml

  • 70 % chilli papriček
  • stačí pár kapek
  • všestranná
230,00 Kč (505,49 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Hoi Sin Sauce

FLYING GOOSE Hoi Sin Sauce, 455 ml

  • obsahuje lepek a sóju
  • česnek, sezamový olej a badyán
  • všestranné použití
150,00 Kč (329,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka - velmi pikantní

FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka -​ velmi pikantní, 455 ml

  • extrémně pálivá, díky 70 % chilli
  • krémová tekutá konzistence
  • intenzivní chilli chuť
160,00 Kč (351,65 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka s černým pepřem

FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka s černým pepřem, 200 ml

  • extra pálivá, díky 61% chilli
  • pikantní aroma
  • ideální na smažení
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha kokosová chilli omáčka

FLYING GOOSE Sriracha kokosová chilli omáčka, 200 ml

  • s 29 % chilli
  • s kokosovým mlékem
  • exotický nádech
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sriracha chilli omáčka - pikantní a sladká

FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka -​ pikantní a sladká, 200 ml

  • střední pálivost, díky 45 % chilli
  • harmonická rovnováha
  • ideální pro grilovaná jídla
80,00 Kč (400,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sriracha zelená chilli omáčka s konopným olejem

FLYING GOOSE Sriracha zelená chilli omáčka s konopným olejem, 455 ml

  • 61 % zelených chilli papriček
  • oříšková chuť
  • všestranná
180,00 Kč (395,60 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha Spicy Mayo chilli omáčka

FLYING GOOSE Sriracha Spicy Mayo chilli omáčka, 455 ml

  • extra pálivá, díky 30 % chilli
  • sójový olej a česnek
  • ideální pro burgery a asijskou kuchyni
180,00 Kč (395,60 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha Sweet Spicy Mayo chilli omáčka

FLYING GOOSE Sriracha Sweet Spicy Mayo chilli omáčka, 455 ml

  • s 15 % chilli
  • česnek, hořčice a sójový olej
  • majonéza a ohnivá sriracha
170,00 Kč (373,63 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha Kimchi chilli omáčka

FLYING GOOSE Sriracha Kimchi chilli omáčka, 455 ml

  • 55 % chilli
  • kyselá a pikantní
  • ideální do sendvičů
180,00 Kč (395,60 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha koriandrová chilli omáčka

FLYING GOOSE Sriracha koriandrová chilli omáčka, 200 ml

  • s 61 % chilli
  • zjemněna koriandrovými listy
  • ideální pro asijská jídla
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sriracha pikantní chilli omáčka bez glutamanu sodného

FLYING GOOSE Sriracha pikantní chilli omáčka bez glutamanu sodného, 455 ml

  • extra pálivá, díky 61 % chilli
  • krémová tekutá konzistence
  • snadné dávkování
170,00 Kč (373,63 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha Black chilli omáčka (tamarind)

FLYING GOOSE Sriracha Black chilli omáčka (tamarind), 455 ml

  • 35 % chilli
  • ovocně-exotická chuť
  • všestranná
180,00 Kč (395,60 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sladká chilli omáčka na kuře

FLYING GOOSE Sladká chilli omáčka na kuře, 725 ml

  • s 22 % chilli
  • praktická, připravená k použití
  • vyvážená kombinace
130,00 Kč (179,31 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sriracha Hot Chilli Sauce chilli omáčka (Tikka)

FLYING GOOSE Sriracha Hot Chilli Sauce chilli omáčka (Tikka), 455 ml

  • 61 % chilli
  • s kořením tikka
  • pro pikantní pokrmy
180,00 Kč (395,60 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sriracha chilli omáčka s citronovou trávou

FLYING GOOSE Sriracha chilli omáčka s citronovou trávou, 455 ml

  • extra pálivá, díky 52 % chilli
  • čerstvá citronová tráva
  • aromatický zážitek
160,00 Kč (351,65 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha mátová chilli omáčka

FLYING GOOSE Sriracha mátová chilli omáčka, 200 ml

  • s 61 % chilli
  • svěží nádech
  • ideální k dochucení omáček
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

FLYING GOOSE Sriracha zázvorová chilli omáčka

FLYING GOOSE Sriracha zázvorová chilli omáčka, 455 ml

  • 55 % chilli
  • pro kreativní pokrmy
  • se zázvorem
160,00 Kč (351,65 Kč / l)

Doručení do 07. října

Ribble Chips s příchutí Sriracha chilli, smažené ve slunečnicovém oleji

FLYING GOOSE Ribble Chips s příchutí Sriracha chilli, smažené ve slunečnicovém oleji, 100 g

  • s ohnivou příchutí Sriracha
  • pikantní směs
  • ideální jako svačina
60,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Omáčky Flying Goose přinášejí do Vaší kuchyně autentickou thajskou chuť. Ať už sladká, pálivá nebo kořeněná – každá omáčka zajistí intenzivní chuťový zážitek. Perfektní na vaření, marinování i jako dip.