Bialetti - druhy kávy

Pro lahodné chvilky!

V této kategorii na Vás čekají lahodné druhy kávy od italské značky Bialetti.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky
Filtr

Káva: 28 produktů

Bialetti VANILLE Perfetto Moka káva

Bialetti VANILLE Perfetto Moka káva, 250 g

  • 80 % Arabica, 20 % Robusta
  • tradiční proces pražení
  • intenzivní vanilkové aroma
170,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti CIOCCOLATO Perfetto Moka káva

Bialetti CIOCCOLATO Perfetto Moka káva, 250 g

  • 80 % Arabica, 20 % Robusta
  • střední pražení
  • intenzivní čokoládová vůně
170,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti NOCCIOLA Perfetto Moka káva

Bialetti NOCCIOLA Perfetto Moka káva, 250 g

  • 80 % Arabica, 20 % Robusta
  • intenzita: 8/10
  • perfektně mletá
170,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti Classico kávová zrna

Bialetti Classico kávová zrna, 1.000 g

  • 50% Arabica, 50% Robusta
  • tradiční domácí pražení
  • intenzita: 8/10
470,00 Kč (470,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti Intenso kávová zrna

Bialetti Intenso kávová zrna, 1.000 g

  • 70% Robusta, 30% Arabica
  • tmavá pražená
  • intenzita: 9/10
450,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti DELICATO Perfetto Moka káva

Bialetti DELICATO Perfetto Moka káva, 250 g

  • 100% Arabica z Brazílie
  • vyvážená a harmonická
  • intenzivní aroma
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti Perfetto Moka karamelová káva

Bialetti Perfetto Moka karamelová káva, 250 g

  • 80% Robusta, 20% Arabica
  • jemná karamelová a vanilková chuť
  • ideální pro filtrovanou kávu, atd.
170,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti INTENSO Perfetto Moka káva

Bialetti INTENSO Perfetto Moka káva, 250 g

  • 70 % Robusta, 30 % Arabica
  • tmavé pražení
  • rafinované aroma
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti CLASSICO Perfetto Moka káva

Bialetti CLASSICO Perfetto Moka káva, 250 g

  • 50 % Arabica, 50 % Robusta
  • jemná a aromatická
  • tradiční proces pražení
170,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti Nocciola kávová zrna

Bialetti Nocciola kávová zrna, 1.000 g

  • 80% Robusta, 20% Arabica
  • tradiční italské pražení
  • nádherná vůně oříšků
490,00 Kč (490,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti DEKA Perfetto Moka káva

Bialetti DEKA Perfetto Moka káva, 250 g

  • 60 % Robusta, 40 % Arabica
  • mletá a bez kofeinu
  • intenzivně aromatická
170,00 Kč (680,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti Pregiato kávová zrna

Bialetti Pregiato kávová zrna, 1.000 g

  • 100% Arabica
  • tradiční domácí pražení
  • intenzita: 6/10
470,00 Kč (470,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti Bridgerton káva a dóza dárková sada

Bialetti Bridgerton káva a dóza dárková sada, 1 sada

  • sada s dózou a mletou kávou
  • květinový design a zlaté akcenty
  • 80% Robusta, 20% Arabica
420,00 Kč

Doručení do 07. října

Bialetti System Capsules - PALERMO

Bialetti Bialetti System Capsules -​ PALERMO, 16 ks

  • 16 kávových kapslí
  • intenzita 12
  • 100% recyklovatelné
210,00 Kč (13,13 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti Capsule System - NAPOLI

Bialetti Bialetti Capsule System -​ NAPOLI, 16 ks

  • 16 kávových kapslí
  • intenzita 10
  • 100% recyklovatelné
240,00 Kč (15,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti Bridgerton mletá káva

Bialetti Bridgerton mletá káva, 250 g

  • 80% Robusta, 20% Arabica
  • elegantní požitek z kávy
  • pražená podle italské tradice
210,00 Kč (840,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti Mletá káva pro French Press

Bialetti Mletá káva pro French Press, 300 g

  • 100% Arabica
  • pro French Press a filtrovanou kávu
  • intenzita: 7/10
177,70 Kč 190,00 Kč (592,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bialetti System Capsules - ROMA

Bialetti Bialetti System Capsules -​ ROMA, 16 ks

  • 16 kávových kapslí
  • intenzita 9
  • lískové aroma
240,00 Kč (15,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti Cremoso kávové kapsle

Bialetti Cremoso kávové kapsle, 10 ks

  • intenzita 10
  • 10 kapslí
  • 100% recyklovatelné
111,27 Kč 120,00 Kč (11,13 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti System Capsules - NOCCIOLA

Bialetti Bialetti System Capsules -​ NOCCIOLA, 12 ks

  • 12 kávových kapslí
  • intenzita 9
  • 100% recyklovatelné
190,00 Kč (15,83 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti System Capsules - CHOCOLATE

Bialetti Bialetti System Capsules -​ CHOCOLATE, 12 ks

  • 12 kávových kapslí
  • intenzita 9
  • 100% recyklovatelné
190,00 Kč (15,83 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti System Capsules - DKCA

Bialetti Bialetti System Capsules -​ DKCA, 16 ks

  • 16 kávových kapslí
  • intenzita 6
  • 100% recyklovatelné
240,00 Kč (15,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti System Capsule - TORINO

Bialetti Bialetti System Capsule -​ TORINO, 16 ks

  • 16 kávových kapslí
  • intenzita 8
  • 100% recyklovatelné
240,00 Kč (15,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti System Capsules - MILANO

Bialetti Bialetti System Capsules -​ MILANO, 16 ks

  • 16 kávových kapslí
  • intenzita 7
  • květinové tóny
240,00 Kč (15,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti Raffinato kávové kapsle

Bialetti Raffinato kávové kapsle, 10 ks

  • 10 kávových kapslí
  • intenzita 7
  • 100% Arabica
120,00 Kč (12,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti Deciso kávové kapsle

Bialetti Deciso kávové kapsle, 10 ks

  • 10 kávových kapslí
  • 100% Robusta
  • intenzita 12
120,00 Kč (12,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti Deca kávové kapsle

Bialetti Deca kávové kapsle, 10 ks

  • intenzita 6
  • 100% recyklovatelné
  • 10 kapslí
120,00 Kč (12,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Bialetti System Capsules - VENEZIA

Bialetti Bialetti System Capsules -​ VENEZIA, 16 ks

  • 16 kávových kapslí
  • intenzita 7
  • plné tělo s vanilkovou příchutí
240,00 Kč (15,00 Kč / ks)

Momentálně není k dispozici