Alnavit - obilné výrobky

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Obilné výrobky: 3 produkty

Alnavit Bio směs na pečení chleba

Alnavit Bio směs na pečení chleba, 450 g

  • s celozrnnou ovesnou moukou
  • zdroj vlákniny
  • bezlepková a veganská
103,16 Kč 120,00 Kč (229,24 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio univerzální mouková směs

Alnavit Bio univerzální mouková směs, 500 g

  • bez lepku
  • pro sladké i slané recepty
  • bez cukru a bez kvasnic
89,68 Kč 100,00 Kč (179,36 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Alnavit Bio kuskus z celozrnné rýže

Alnavit Bio kuskus z celozrnné rýže, 300 g

  • hotov za pouhých 5 minut
  • ideální pro sladké i slané pokrmy
  • 100% bezlepková celozrnná rýžová mouka
62,71 Kč 70,00 Kč (209,03 Kč / kg)

Doručení do 08. října