Alnavit - kvalitní potraviny

Požitek, který se hodí do Vašeho života

Alnavit je od roku 2000 synonymem pro vysoce kvalitní bio produkty, které neobsahují lepek, laktózu a jsou veganské. Můžete se těšit na lahodné pokrmy, které jsou speciálně přizpůsobeny Vašim nutričním potřebám.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Ceny Značka kvality Výživa
Filtr

Alnavit: 1 - 30 z 50 produktů

Alnavit Bio mandlové rohlíčky

Alnavit Bio mandlové rohlíčky, 150 g

  • 55% jemný marcipán
  • pokryté hořkou čokoládou
  • marcipán a čokoláda
109,90 Kč 130,00 Kč (732,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio pohankový chléb

Alnavit Bio pohankový chléb, 250 g

  • s přírodním kváskem
  • naporcovaný
  • bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny
80,69 Kč 90,00 Kč (322,76 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Alnavit Bio směs na pečení chleba

Alnavit Bio směs na pečení chleba, 450 g

  • s celozrnnou ovesnou moukou
  • zdroj vlákniny
  • bezlepková a veganská
103,16 Kč 120,00 Kč (229,24 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio celozrnné ovesné housky

Alnavit Bio celozrnné ovesné housky, 120 g

  • 100% bio a bezlepkové
  • s celozrnným ovsem a kváskem
  • připraveny k jídlu a všestranné
55,96 Kč 70,00 Kč (466,33 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Alnavit Bio kornspitzové housky

Alnavit Bio kornspitzové housky, 125 g

  • se sezamem a lněným semínkem
  • křupavé zvenku, nadýchané zevnitř
  • ve dvojbalení
49,22 Kč 60,00 Kč (393,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio pohankové špagety

Alnavit Bio pohankové špagety, 250 g

  • 100% pohanka | bez lepku
  • tmavá barva, intenzivní chuť
  • doba vaření: 8–10 minut
69,45 Kč 80,00 Kč (277,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio světlé housky

Alnavit Bio světlé housky, 125 g

  • z rýžové mouky a kváskového chleba
  • dvojbalení
  • bezlepkové, křupavé a nadýchané
51,47 Kč 60,00 Kč (411,76 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio ovesný nápoj Natur

Alnavit Bio ovesný nápoj Natur, 1 l

  • bez přidaného cukru
  • krémová ovesná příchuť
  • 100% oves z Německa
42,48 Kč 50,00 Kč (42,48 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio přímá šťáva z rakytníku

Alnavit Bio přímá šťáva z rakytníku, 330 ml

  • krémová přímá šťáva s ovocnou dužinou
  • intenzivně kyselá a ovocná chuť
  • bez přidaného cukru
118,89 Kč 140,00 Kč (360,27 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio ovesné křupavé müsli

Alnavit Bio ovesné křupavé müsli, 300 g

  • pouze 5 ingrediencí v receptu
  • křupavé celozrnné ovesné vločky
  • bezlepkové a veganské
91,92 Kč 110,00 Kč (306,40 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio Fusilli

Alnavit Bio Fusilli, 500 g

  • vyrobeny v Itálii
  • bezlepkové a veganské
  • z rýžové a kukuřičné mouky
91,92 Kč 110,00 Kč (183,84 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio špagety

Alnavit Bio špagety, 500 g

  • z kukuřičné a rýžové mouky
  • bio a veganské
  • klasická italská lahůdka
91,92 Kč 110,00 Kč (183,84 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio křupavé pohankové plátky

Alnavit Bio křupavé pohankové plátky, 150 g

  • bez lepku
  • bez přidaného cukru
  • křupavé a s vysokým obsahem vlákniny
69,45 Kč 80,00 Kč (463,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio čokoládové křupavé müsli

Alnavit Bio čokoládové křupavé müsli, 300 g

  • s hořkou čokoládou
  • křupavé celozrnné ovesné vločky
  • ideální jako müsli nebo topping
107,66 Kč 120,00 Kč (358,87 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio zázvorová šťáva

Alnavit Bio zázvorová šťáva, 200 ml

  • 97% čistý zázvor
  • veganská a přirozeně zakalená
  • všestranné použití
118,89 Kč 140,00 Kč (594,45 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio křupavé ořechové müsli

Alnavit Bio křupavé ořechové müsli, 300 g

  • s praženými ořechy
  • pohanka pro extra chuť
  • bezlepkové a čistě rostlinné
114,40 Kč 130,00 Kč (381,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio bobulový křupavý mix

Alnavit Bio bobulový křupavý mix, 300 g

  • zjemněn 5 druhy lesních plodů
  • bezlepkový a veganský
  • křupavé pražené ovesné vločky
107,66 Kč 120,00 Kč (358,87 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio mandlovo-kokosové sušenky

Alnavit Bio mandlovo-​kokosové sušenky, 125 g

  • cukr z kokosových květů
  • rafinovány mandlemi a kokosem
  • bezlepkové a veganské
78,44 Kč 90,00 Kč (627,52 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio Gnocchi

Alnavit Bio Gnocchi, 250 g

  • bezlepkové a veganské
  • s 10% obsahem quinoy
  • připraveno k podávání za 2 minuty
69,45 Kč 80,00 Kč (277,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio přímá brusinková šťáva

Alnavit Bio přímá brusinková šťáva, 330 ml

  • 100% kanadské brusinky
  • přírodní a veganské
  • červené barvivo z polyfenolů
125,64 Kč 140,00 Kč (380,73 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio ovesné sušenky

Alnavit Bio ovesné sušenky, 125 g

  • více než 50 % celozrnných ovesných vloček
  • pouze pět přírodních ingrediencí
  • křupavé, veganské a bezlepkové
60,46 Kč 70,00 Kč (483,68 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio univerzální mouková směs

Alnavit Bio univerzální mouková směs, 500 g

  • bez lepku
  • pro sladké i slané recepty
  • bez cukru a bez kvasnic
89,68 Kč 100,00 Kč (179,36 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio bezlaktózové UHT mléko 1,5 %

Alnavit Bio bezlaktózové UHT mléko 1,5 %, 1 l

  • bez laktózy
  • z certifikovaného zemědělství Bioland
  • z družstevní mlékárny
60,46 Kč 70,00 Kč (60,46 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio kakaové konopné sušenky

Alnavit Bio kakaové konopné sušenky, 125 g

  • s konopím a maca
  • slazeny cukrem z kokosových květů
  • bez lepku
82,93 Kč 100,00 Kč (663,44 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio citronové spirálky

Alnavit Bio citronové spirálky, 125 g

  • s jemnou citronovou příchutí
  • drobivá textura
  • bezlepkové čajové sušenky
60,46 Kč 70,00 Kč (483,68 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio přímá šťáva z granátového jablka

Alnavit Bio přímá šťáva z granátového jablka, 330 ml

  • přímo lisovaná se semínky
  • intenzivní tmavá barva, díky polyfenolům
  • přirozeně kyselá a ovocná chuť
91,92 Kč 110,00 Kč (278,55 Kč / l)

Doručení do 14. října

Alnavit Bio kuskus z celozrnné rýže

Alnavit Bio kuskus z celozrnné rýže, 300 g

  • hotov za pouhých 5 minut
  • ideální pro sladké i slané pokrmy
  • 100% bezlepková celozrnná rýžová mouka
62,71 Kč 70,00 Kč (209,03 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio celozrnné penne

Alnavit Bio celozrnné penne, 250 g

  • ze 100% hnědé rýže
  • bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny
  • ideální do omáček a salátů
62,71 Kč 70,00 Kč (250,84 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Alnavit Bio acerola

Alnavit Bio acerola, 330 ml

  • 100% ovoce, bez přísad
  • přirozený obsah vitamínu C
  • ovocně kyselá chuť
89,68 Kč 100,00 Kč (271,76 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnavit Bioland malé ovesné vločky

Alnavit Bioland malé ovesné vločky, 450 g

  • jemné a krémové
  • bezlepkové a veganské
  • všestranné
69,45 Kč 80,00 Kč (154,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října