Alnatura Bio třtinový cukr, 500 g
Jemně zlatavá barva, lahodná chuť
50,00 Kč
(100,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- papírový obal
Popis
Zlaté potěšení z přírody: Tento šetrně zpracovaný bio třtinový cukr zaujme svou jemnou vůní. Čerstvá cukrová třtina se lisuje bezprostředně po sklizni. Získaná šťáva se pečlivě čistí a následně šetrně zahušťuje ve vakuu. Svou charakteristickou zrnitou strukturu získává díky přirozenému procesu krystalizace. Ať už při pečení nebo slazení nápojů: Alnatura Bio třtinový cukr je ideální alternativou k bílému cukru.
| Produkt č. | MM-118606 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420021327 |
| Výrobce č. | 118606 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po použití obal opět uzavřete., Skladujte v suchu. |
Složení
surový třtinový cukr[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1624 / 388 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 97 g |
| z toho cukr | 97 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|