Alnatura Bio špaldová obilná kaše, 250 g
Špaldová celozrnná mouka
70,00 Kč
(280,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 5. měsíce
- bio kvalita
- bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry)
Popis
Jemná Alnatura Bio špaldová obilná kaše bez přidaného cukru (složky obsahují přirozeně se vyskytující cukry) je vhodná pro děti od ukončeného 5. měsíce například k přípravě polomléčné kaše. Od ukončeného 7. měsíce lze kaši kombinovat s rozmixovaným ovocem.
| Produkt č. | MM-239410 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420251939 |
| Výrobce č. | 239410 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 5 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, M - hořčici, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
celozrnná špaldová mouka[1], thiamin
- Špalda je druh pšenice / z bio zemědělství.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1549 / 370 kj / kcal |
| tuk | 2,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 68,1 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 8,7 g |
| bílkoviny | 14 g |
| sůl | 0,01 g |
| vitamín B1 (thiamin) | 1,3 mg |
| natrium | 0,01 mg |
Příprava kaše
Důležité poznámky k přípravě kaše
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|