Alnatura Bio špalda, 500 g
Perfektně se hodí ke všem pokrmům
80,00 Kč
(160,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- aromaticky kořeněná chuť
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio špalda zaujme svou aromatickou, jemně kořeněnou chutí. Je to skutečně všestranná surovina do každé kuchyně: ať už v celku, nebo drcený jako příloha, do nákypů, polévek či salátů - zelený špald chutná vždy skvěle.
| Produkt č. | MM-111192 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420011908 |
| Výrobce č. | 111192 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
zelená špalda[1]
- aus biologischer Landwirtschaft, Grünkern ist eine WEIZENART
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1432 / 342 kj / kcal |
| tuk | 2,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 63 g |
| z toho cukr | 0,7 g |
| vláknina | 8,8 g |
| bílkoviny | 12 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|