Alnatura Bio sladká hořčice, 190 g
Klasika bavorské kuchyně
50,00 Kč
(263,16 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- čerstvě mletá hořčičná semínka
Popis
Ať už k bílé klobáse, sekané nebo k louhovému preclíku, sladká hořčice je klasikou bavorské gastronomie. Alnatura Bio sladká hořčice se vyrábí z čerstvě mletých bio hořčičných semínek a lze ji použít také do salátů, omáček a dipů. Veganská receptura.
| Produkt č. | MM-221329 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420224551 |
| Výrobce č. | 221329 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1298 / 310 kj / kcal |
| tuk | 9,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 46 g |
| z toho cukr | 41 g |
| vláknina | 5,5 g |
| bílkoviny | 8 g |
| sůl | 2,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|