Alnatura Bio Sélection zázvorové tyčinky v čokoládě, 90 g
Pro malé chvíle požitku během dne
110,00 Kč
(1 222,22 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- kandovaný zázvor
- jemně hořká čokoláda
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Bio Sélection zázvorové tyčinky od Alnatura spojují kandovaný zázvor s obalem z jemně nahořklé hořké čokolády. Aromatická pikantnost zázvoru se snoubí s jemně se rozplývající čokoládou a vytváří jedinečnou chuť. Tyto čokoládové tyčinky se skvěle hodí ke kávě nebo čaji a jsou ideální i ke sdílení.
| Produkt č. | MM-135182 |
|---|---|
| Obsah: | 90 g |
| EAN: | 4104420055643 |
| Výrobce č. | 135182 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1691 / 404 kj / kcal |
| tuk | 18 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12 g |
| sacharidy | 55 g |
| z toho cukr | 53 g |
| vláknina | 4,9 g |
| bílkoviny | 3,1 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|