Alnatura Bio Sélection mandle v kakau, 100 g
Perfektní k vychutnání i sdílení
110,00 Kč
(1 100,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- obaleno v čokoládě
- hořké i sladké
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Bio Sélection kakaové mandle od Alnatura bodují rozmanitou chutí. Jsou nahořklé i sladké, jemně se rozplývající a zároveň křupavé. Spojení mandlí, čokolády a kakaového prášku z nich dělá výjimečnou pochoutku.
| Produkt č. | MM-135180 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420055605 |
| Výrobce č. | 135180 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2479 / 592 kj / kcal |
| tuk | 45 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| sacharidy | 32 g |
| z toho cukr | 31 g |
| vláknina | 7,6 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|