Alnatura Bio Sélection čokoládové tabulky citron-mák, 50 g
Kousek po kousku čistý požitek
50,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- ovocně jemné
- bio kvalita
- bez lecitinů
Popis
Bio Sélection mini čokoládové tabulky Limetka-Mák od Alnatura spojují bílou čokoládu s ovocnou limetkou a aromatickým mákem. Tyto malé tabulky jsou ideální ke sdílení i pro osobní potěšení.
| Produkt č. | MM-146657 |
|---|---|
| Obsah: | 50 g |
| EAN: | 4104420223882 |
| Výrobce č. | 146657 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2428 / 580 kj / kcal |
| tuk | 37,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23,6 g |
| sacharidy | 52 g |
| z toho cukr | 52 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 7,5 g |
| sůl | 0,27 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|