Alnatura Bio ravioli se zeleninou, 400 g
Stačí ohřát a vychutnat si
80,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- pro celou rodinu
- bio kvalita
- pro rychlou kuchyni
K tomu se hodí
Popis
Bio zeleninové ravioli od Alnatura představují vydatné jídlo pro malé i velké. Tyto vegetariánsky plněné ravioli v ovocné rajčatové omáčce jsou navíc rychle hotové. Stačí je jen krátce ohřát a můžete si je vychutnat.
| Produkt č. | MM-140815 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4104420256910 |
| Výrobce č. | 140815 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
55 % rajčatová omáčka (34 % koncentrovaný rajčatový protlak[1], voda, 12 % rajčata[1], 5 % mrkev[1], 4 % kukuřice[1], 4 % hrách[1], 4 % mrkvové pyré[1], paprika[1], surový třtinový cukr[1], mořská sůl, celer[1], kukuřičný škrob[1], koření[1], bazalka[1], koncentrát citronové šťávy[1]), 45 % vařené ravioli (voda, krupice z tvrdé pšenice[1], bramborové vločky[1], strouhanka[1] (pšeničná mouka[1], droždí[1])), 1 % mrkev[1], pastinák[1], cibule[1], paprika[1], slunečnicový olej[1], zeleninový vývar[1] (mořská sůl, cibule[1], mrkev[1], pórek[1], pastinák[1], byliny[1], koření[1]), 0,4 % rajčata[1], špenát[1], koření[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 285 / 68 kj / kcal |
| tuk | 0,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 3,6 g |
| vláknina | 1,8 g |
| bílkoviny | 2,2 g |
| sůl | 1,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|