Alnatura Bio pomazánka se zahradní zeleninou: rajče-bylinky, 135 g
Středomořská pomazánka s ovocně aromatickou notou
60,00 Kč
(444,44 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- všestranné využití
K tomu se hodí
Popis
Základ Alnatura Bio pomazánky tvoří ovocně aromatická rajčata. Společně s cibulí, bazalkou a oreganem vytvářejí veganskou a harmonickou pomazánku se středomořským nádechem. Skvěle chutná nejen na chlebu, ale nabízí i kreativní využití v kuchyni.
| Produkt č. | MM-208500 |
|---|---|
| Obsah: | 135 g |
| EAN: | 4104420177505 |
| Výrobce č. | 208500 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
46 % rajčata[1], 16 % koncentrovaný rajčatový protlak[1], slunečnicový olej[1], 10 % cibule[1], slunečnicová semínka[1], 1,3 % bazalka[1], bramborový škrob[1], mořská sůl, agávový sirup[1], česnek[1], koncentrát citronové šťávy[1], zahušťovadlo (karobová mouka[1]), oregano[1], Chilli[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 800 / 191 kj / kcal |
| tuk | 16 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,7 g |
| sacharidy | 7 g |
| z toho cukr | 4,1 g |
| vláknina | 2,2 g |
| bílkoviny | 3,5 g |
| sůl | 1,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|