Alnatura Bio pistácie, 125 g
Jemně křupavé mlsání
100,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- pražené ve skořápce
- solené
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Bio pistácie od Alnatura jsou aromaticky pražené a dochucené mořskou solí. Jsou jemně křupavé a všestranně využitelné. Skvěle chutnají samotné jako svačina, v salátech i v pečivu a dezertech.
| Produkt č. | MM-145342 |
|---|---|
| Obsah: | 125 g |
| EAN: | 4104420231337 |
| Výrobce č. | 145342 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, L - celer, M - hořčici, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
97,4 % pistácie[1], 2,6 % mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2604 / 622 kj / kcal |
| tuk | 52 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,1 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 3,1 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 21 g |
| sůl | 1,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|