Alnatura Bio pesto Verde, 120 g
Bazalka v kombinaci s ořechy
80,00 Kč
(666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- perfektní pro rychlou kuchyni
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio Pesto Verde od Alnatura zaujme svou svěží chutí. Základ tvoří bazalka, různé ořechy a trochu tvrdého sýra. Ideální jako rychlá omáčka na těstoviny, k dochucení zeleninových polévek, jako základ dipů nebo jednoduše jen tak na čerstvém chlebu.
| Produkt č. | MM-127353 |
|---|---|
| Obsah: | 120 g |
| EAN: | 40045580 |
| Výrobce č. | 127353 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2550 / 609 kj / kcal |
| tuk | 60 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g |
| sacharidy | 8,1 g |
| z toho cukr | 2,8 g |
| vláknina | 2,4 g |
| bílkoviny | 7,8 g |
| sůl | 2,4 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|