Alnatura Bio drůbeží párky, ve skle, 180 g
Jemně zauzené párky ve skle
100,00 Kč
(555,56 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- křupavé párky
- uzené na bukovém dřevě
- bio kvalita
Popis
Křupavé drůbeží párky, doladěné vybraným kořením a jemně zauzené nad bukovým dřevem. Zvířata jsou chována, odchovávána a porážena s ohledem na welfare v Německu a Rakousku.
6 párků ve sklenici s praktickým šroubovacím uzávěrem.
| Produkt č. | MM-229445 |
|---|---|
| Obsah: | 180 g |
| EAN: | 4104420044944 |
| Výrobce č. | 229445 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1084 / 259 kj / kcal |
| tuk | 23 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,8 g |
| sacharidy | 1,5 g |
| z toho cukr | 1 g |
| vláknina | 1 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 1,5 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|