Alnatura Bio kuličky z prosa, 75 g
Křupavý snack z pufovaného prosa
40,00 Kč
(533,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně kořeněná
- bio kvalita
- bez lepku
K tomu se hodí
Popis
Bio jáhlové kuličky jsou vyrobené z puffovaných jáhel. Dochucené jsou mořskou solí. Díky tomu mají jemně kořeněnou chuť.
| Produkt č. | MM-139363 |
|---|---|
| Obsah: | 75 g |
| EAN: | 4104420260016 |
| Výrobce č. | 139363 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez lepku |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Složení
proso[1], mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1608 / 384 kj / kcal |
| tuk | 4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| sacharidy | 73 g |
| z toho cukr | 1,2 g |
| vláknina | 4,2 g |
| bílkoviny | 12 g |
| sůl | 0,23 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|