Alnatura Bio ovocná tyčinka hruška-borůvka, 23 g
Sladkost z ovocných složek (přirozený cukr)
30,00 Kč
(1 304,35 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 3. roku
- bio kvalita
- ovocno-obilná tyčinka
Popis
Alnatura Bio ovocná tyčinka Hruška-Borůvka je vhodná pro děti od 3 let. Ovocno-obilná tyčinka s lesně ovocným aroma je vyrobená ze směsi koncentrátu hruškové a borůvkové šťávy, celozrnné ovesné mouky a celozrnných pšeničných vloček mezi 2 oplatkami.
Všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
Ať už pro malé, nebo velké: perfektní svačinka mezi jídly. Sladkou chuť získává tyčinka díky ovocným ingrediencím (ingredience přirozeně obsahují cukr).
| Produkt č. | MM-225213 |
|---|---|
| Obsah: | 23 g |
| EAN: | 40045184 |
| Výrobce č. | 225213 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1449 / 346 kj / kcal |
| tuk | 6,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,7 g |
| sacharidy | 62,8 g |
| z toho cukr | 37,8 g |
| vláknina | 4,3 g |
| bílkoviny | 5,9 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|