Alnatura Bio ovocná pomazánka malina, 420 g
Veganské a ovocné
120,00 Kč
(285,71 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vysoký podíl ovoce
- bio kvalita
- pro sladká i slaná jídla
K tomu se hodí
Popis
Tato Alnatura Bio ovocná pomazánka zaujme vysokým podílem malin a nabízí intenzivně ovocnou chuť. Díky vysokému obsahu ovoce se hodí nejen jako pomazánka na pečivo, ale skvěle dochutí také jogurt a müsli. Výborně poslouží i jako ovocná složka k palačinkám nebo rýžovému nákypu.
| Produkt č. | MM-131386 |
|---|---|
| Obsah: | 420 g |
| EAN: | 4104420037465 |
| Výrobce č. | 131386 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Ovocné složení: | bobule |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská |
| Informace ke skladování: | Spotřebujte do 3 týdnů po otevření., Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 724 / 173 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 41 g |
| z toho cukr | 41 g |
| vláknina | 3,2 g |
| bílkoviny | 0,7 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|