Alnatura Bio ovesné vločky velké, 1 kg
Z celého ovesného zrna
80,00 Kč
(80,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- velké vločky
Popis
Klasika na snídaňovém stole: Alnatura Bio ovesné vločky velké zaujmou svou výraznou strukturou při kousání. Skvěle chutnají samotné s mlékem, sójovým nápojem nebo jako ingredience do müsli. Vločky pocházejí z německého ekologického zemědělství Bioland.
| Produkt č. | MM-237654 |
|---|---|
| Obsah: | 1 kg |
| EAN: | 4104420254657 |
| Výrobce č. | 237654 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
celozrnné ovesné vločky[1]
- z Demeter zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1557 / 372 kj / kcal |
| tuk | 6,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,1 g |
| sacharidy | 60 g |
| z toho cukr | 0,8 g |
| vláknina | 9,7 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|