Alnatura Bio lesní med, 500 g
Lze použít jako pomazánku nebo sladidlo
160,00 Kč
(320,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- silná, kořeněná chuť
- bio kvalita
- tekutá konzistence
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio lesní med zaujme svou tmavou, sytou barvou. Díky své výrazné, kořeněné chuti je všestranným pomocníkem v kuchyni – skvěle se hodí jako pomazánka na pečivo i ke slazení nápojů a pokrmů. Využijete ho také při přípravě salátových dresinků.
| Produkt č. | MM-136029 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420024526 |
| Výrobce č. | 136029 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
lesní med[1]
- Bio
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1306 / 312 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 78 g |
| z toho cukr | 78 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|