Alnatura Bio křupavé müsli skořice, 500 g
Bohaté na vlákninu
90,00 Kč
(180,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- s jablkem
- skořicové celozrnné obilné vločky
Popis
Souhra skořicového crunchy a aromatických sušených kousků jablek. Báseň na snídaňovém stole. Chutná nejen s mlékem a jogurtem, ale i s jejich rostlinnými alternativami, stejně jako s čerstvým ovocem a ořechy. Veganské Alnatura Bio skořicové křupavé müsli je bohaté na vlákninu.
| Produkt č. | MM-227759 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420236332 |
| Výrobce č. | 227759 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace, EU/bio označení mimo EU |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
46 % skořicové křupinky[1] (celozrnné ovesné vločky[1], Řepný cukr[1], celozrnné vločky[1], slunečnicový olej[1], rýžový sirup[1], Ceylonská skořice[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[1]), celozrnné ovesné vločky[1], 5,3 % sušené jablečné kostky, celozrnné špaldové vločky[2], ječmenné vločky[1], Ceylonská skořice[1]
- z bio zemědělství
- Špalda je druh pšenice / z bio zemědělství.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1671 / 399 kj / kcal |
| tuk | 9,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| sacharidy | 62 g |
| z toho cukr | 13 g |
| vláknina | 9,5 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|