Alnatura Bio křupavá směs, 250 g
Pestrá směs na zobání
60,00 Kč
(240,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- mix různých slaných snacků
- bio kvalita
- pestrý
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio křupavý Mix přináší pestrou chuť při mnoha příležitostech. Vedle slaných preclíků a malých makových tyčinek dodává každému talíři s pochutinami aromatický akcent také trojúhelníkové sezamové pečivo.
| Produkt č. | MM-123315 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420053342 |
| Výrobce č. | 123315 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
pšeničná mouka[1], palmový olej[1], 2,6 % kuchyňská sůl, extrakt z ječného sladu[1], 1,6 % sezam[1], sladká syrovátka v prášku[1], 0,7 % mák[1], droždí[1], kypřicí látka (uhličitany amonné), surový třtinový cukr[1], kypřící prostředek[1] (kukuřičný škrob[1], slunečnicový olej[1], lihový ocet[1]), regulátor kyselosti (hydroxid sodný)
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1733 / 414 kj / kcal |
| tuk | 9,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4 g |
| sacharidy | 69 g |
| z toho cukr | 2,5 g |
| vláknina | 4,8 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|