Alnatura Bio jasmínová rýže, 500 g
Ideální pro asijskou a orientální kuchyni
80,00 Kč
(160,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- měkká, lehce lepkavá, květinová vůně
- z projektu ibis (kambodža)
- hotové za 10 až 15 minut
Popis
Perfektní společník pro asijskou a orientální kuchyni. Jemná, měkká, lehce lepivá dlouhozrnná rýže s květinovou vůní. Rýže pochází z projektu Ibis Rice v Kambodži. Projekt zohledňuje ekologické aspekty a zaručuje spravedlivé odměňování.
| Produkt č. | MM-243395 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420256262 |
| Výrobce č. | 243395 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
jasmínová rýže
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1470 / 351 kj / kcal |
| tuk | 0,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 78 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 2,1 g |
| bílkoviny | 7,4 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|