Zotter Schokolade Bio MiXing Velikonoční minis de Luxe, vegan, 50 g
Malý velikonoční dárek
180,00 Kč
(3 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 2 veganské mini čokoládové tabulky
- barevné a umělecky zdobené
- dekorativní balení
Popis
Veganské dárkové balení MiXing Velikonoční minis de Luxe od Zotter obsahuje dvě s láskou vytvořené mini tabulky čokolády. V dekorativním obalu na Vás čeká ovocně aromatická tabulka s malinou a kokosem a také bílá kokosová tabulka plněná křupavým lískovo-oříškovým krokantem, obě tabulky jsou navíc umělecky zdobené a hýří barvami.
| Produkt č. | ZSM-24589 |
|---|---|
| Obsah: | 50 g |
| EAN: | 9006403088301 |
| Výrobce č. | 24589 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
surový třtinový cukr[3], kakaové máslo[3], rýžový nápoj v prášku[1] (rýže[1], slunečnicový olej[1], sůl), 5 % kokosové vločky[3], kakaová hmota[3], kokosový prášek[1] (4 % kokosová pasta[1], kokosové mléko[1], kokosová mouka[1]), 4 % lyofilizované maliny[1], 4 % lískové oříšky[1], brusinky[1], konopná semínka[1], Sójový prášek[1] (sója[1], maltodextrin[1], kukuřičný sirup[1]), emulgátor (lecitin (Slunečnice)), okvětní lístky růží, sezam[1], citronový prášek[1] (koncentrát citronové šťávy[1], kukuřičný škrob[1]), olej z lískových oříšků[1], prášek z vanilkového lusku[3], kamenná sůl, emulgátor (lecitin (sója)), třtinový cukr[2], Matcha[1], koncentrát ze spiruliny a květů safloru, skořice[1], anýz[1]
- z kontrolovaného bio zemědělství
- z fair trade, podíl fair trade: 76 %
- z fair trade, podíl fair trade: 76 %, z certifikovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2458 / 587 kj / kcal |
| tuk | 41 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 24 g |
| sacharidy | 51 g |
| z toho cukr | 44 g |
| bílkoviny | 3,4 g |
| sůl | 0,08 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|