WIBERG - Objevte svět rozmanitosti

Vsaďte na kvalitu!

Již více než 50 let vyrábí značka WIBERG směsi bylinek a koření pro nejlepší restaurace v zemi. Koření profesionálů je nyní k dispozici i u Vás doma! Jste fanoušky bio, BBQ nebo máte rádi trochu exotičtější jídla? Se značkou WIBERG nebude Vaše kuchyně nikdy nudná!

Nakupovat dle kategorií

Bestseller

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrovat a seřadit

    Ceny Highlights Značka kvality Výživa
    Filtr

    WIBERG: 1 - 30 z 79 produktů

    Wiberg Barevný pepř

    Wiberg Barevný pepř, 43 g

    • směs pepře
    • příjemně pálivý a aromatický
    • vysoce kvalitní keramický mlýnek
    47,32 Kč 100,00 Kč (1 100,47 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Mořská sůl

    Wiberg Mořská sůl, 120 g

    • mořská sůl sušená na slunci
    • k dochucení
    • nejvyšší kvalita
    39,86 Kč 100,00 Kč (332,17 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Vital zeleninový bujón

    Wiberg Vital zeleninový bujón, 1.200 g

    • bez palmového tuku a zvýrazňovačů chuti
    • příjemné koření
    • čistě rostlinný
    450,00 Kč (375,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Prášek do pečiva z vinného kamene

    Wiberg Prášek do pečiva z vinného kamene, 420 g

    • na pečení
    • na všechno pečivo
    • bez fosfátů
    140,00 Kč (333,33 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Sušené smrže

    Wiberg Sušené smrže, 55 g

    • chuťově všestranné
    • ručně sbírané
    • ideální s těstovinami a rýží
    1 329,00 Kč (24 163,64 Kč / kg)

    Doprava zdarma do 07. října

    Wiberg Vanilková směs, mletá

    Wiberg Vanilková směs, mletá, 100 g

    • z lusků a semen
    • snadná manipulace
    • pro sladká a kořeněná jídla
    1 569,00 Kč (15 690,00 Kč / kg)

    Doprava zdarma do 07. října

    Wiberg Delizia kořenící sůl na pečeni

    Wiberg Delizia kořenící sůl na pečeni, 950 g

    • ideální k vepřové pečeni
    • přírodní krystalická sůl
    • s jemným bylinkovým tónem
    220,00 Kč (231,58 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Burger Mix Spicy směs koření

    Wiberg Burger Mix Spicy směs koření, 760 g

    • vegan
    • s chilli
    • kouřová chuť
    300,00 Kč (394,74 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Kořenící omáčka N° 1 Umami

    Wiberg Kořenící omáčka N° 1 Umami, 500 ml

    • čistý přírodní produkt
    • ke zjemnění
    • bez zvýrazňovačů chuti
    280,00 Kč (560,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Umami Style kořenící směs

    Wiberg Umami Style kořenící směs, 350 g

    • s miso
    • bez zvýrazňovačů chuti
    • ideální pro konečnou úpravu
    300,00 Kč (857,14 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Bazalkový olej

    Wiberg Bazalkový olej, 500 ml

    • silná olivová chuť
    • s jemnými tóny bazalky
    • ideální na těstoviny a ryby
    420,00 Kč (840,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Silný hovězí bujón

    Wiberg Silný hovězí bujón, 1.100 g

    • bez palmového tuku a zvýrazňovačů chuti
    • srdečný požitek
    519,00 Kč (471,82 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Bio ocet z granátového jablka

    Wiberg Bio ocet z granátového jablka, 500 ml

    • přirozeně zakalený
    • 5% kyselost
    • ovocná se svěží kyselostí
    180,00 Kč (360,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Klasický jablečný ocet

    Wiberg Klasický jablečný ocet, 500 ml

    • skladován v dubových sudech po dobu 2 let
    • ovocně-svěží chuť
    • 5% kyselost
    190,00 Kč (380,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Dekorativní květinová směs

    Wiberg Dekorativní květinová směs, 25 g

    • květy růží, chrpy a měsíčku
    • květinové nóty
    • i do čaje
    280,00 Kč (11 200,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Svařené víno/Jablečný závin

    Wiberg Svařené víno/Jablečný závin, 1.030 g

    • do nápojů i jídel
    • s vanilkou, hřebíčkem a pomerančem
    • ke zjemnění červeného zelí
    370,00 Kč (359,22 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Currywurst Curry jemná směs

    Wiberg Currywurst Curry jemná směs, 580 g

    • jemně pikantní s jemným nádechem zázvoru
    • vegan a bez zvýrazňovačů chuti
    • vybrané koření
    210,00 Kč (362,07 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Dekor Raffinesse směs koření

    Wiberg Dekor Raffinesse směs koření, 430 g

    • hrubá textura
    • se sezamem, kořením a bylinkami
    • do pomazánek a teriny
    430,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Dekor ovocný mix

    Wiberg Dekor ovocný mix, 50 g

    • v kombinaci s květinami
    • chuť sladkokyselá
    • i na pikantní pokrmy
    300,00 Kč (6 000,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Cuba Nueva směs koření

    Wiberg Cuba Nueva směs koření, 250 g

    • s kávou, rumem a tabákovým aroma
    • štiplavost po limetce a mátě
    • pro všechny druhy pokrmů
    929,00 Kč (3 716,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Asia Style směs koření

    Wiberg Asia Style směs koření, 300 g

    • intenzivní chilli tón
    • s nádechem skořice
    • pro mnoho asijských receptů
    190,00 Kč (633,33 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Separační tuk na pečení ve spreji

    Wiberg Separační tuk na pečení ve spreji, 500 ml

    • chuťově neutrální
    • snadné mazání
    • pro sladká a kořeněná jídla
    210,00 Kč (420,00 Kč / l)

    Doručení do 19. října

    Wiberg Berry Sun směs

    Wiberg Berry Sun směs, 300 g

    • přírodní aroma
    • intenzivní barva
    • bobulovitá chuť
    270,00 Kč (900,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Chilli, drcené

    Wiberg Chilli, drcené, 190 g

    • ohnivá pikantnost
    • intenzivní chuť
    • ideální pro nakládání a vaření
    270,00 Kč (1 421,05 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Knofi čistá česneková pasta

    Wiberg Knofi čistá česneková pasta, 900 g

    • silná a charakteristická
    • snadné použití
    • se solí
    310,00 Kč (344,44 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Bourbonský pepř, celý

    Wiberg Bourbonský pepř, celý, 240 g

    • ovocná ostrost
    • bylinná čokoládová příchuť
    • perfektní k masu a rybám
    2 079,00 Kč (8 662,50 Kč / kg)

    Doprava zdarma do 07. října

    Wiberg Sečuánský pepř, celý

    Wiberg Sečuánský pepř, celý, 110 g

    • z divoké sklizně a ručně sbírané
    • ideální k asijským pokrmům
    • ovocná a pikantní chuť
    1 239,00 Kč (11 263,64 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Aceto Balsamico di Modena g.g.A.

    Wiberg Aceto Balsamico di Modena g.g.A., 1.000 ml

    • 6% kyselost
    • charakteristická hořko-sladká nota
    • ideální do klasických salátů
    330,00 Kč (330,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Veganská hnědá omáčka

    Wiberg Veganská hnědá omáčka, 1.600 ml

    • bez kvasnicového extraktu a umělých aromat
    • rajčata, cibule a mrkve
    450,00 Kč (281,25 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Směs perníkového koření

    Wiberg Směs perníkového koření, 220 g

    • charakteristické koření
    • i na zvěřinové speciality
    • na vánoční pečení
    260,00 Kč (1 181,82 Kč / kg)

    Doručení do 07. října