Wiberg Kořenící sůl na hovězí maso, 900 g
Na hovězí pečeni, řízky, rolády a ragú!
280,00 Kč
(311,11 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- pro domácí vaření
- s jemnou kamennou solí
- vybrané bylinky
Popis
Základní směs koření na hovězí maso od WIBERG je dokonalým doplňkem vydatné domácí kuchyně. Černý pepř v kombinaci s novým kořením a silnými bylinnými tóny poskytuje pikantní chuť.
Kulinářské použití
- na pečeně, řízky, rolády, ragú a guláš.
Složení
kamenná sůl, extrakt z koření, pastinák, rýžová mouka, saturejka, karamelový prášek (karamelový cukrový sirup, maltodextrin), libeček, nové koření (pimentovník pravý), pepř, oregano, majoránka
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 615 / 147 kj / kcal |
| tuk | 2,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 25 g |
| z toho cukr | 17 g |
| bílkoviny | 3,6 g |
| sůl | 57 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Rakousko, www.wiberg.eu/de |
|---|