Wiberg Grill-Brasil Style kořenící sůl, 750 g
Lahodná kořenitost!
539,00 Kč
(718,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- barevná, divoká a vzrušující
- ovocná ostrá chuť
- pro grilovaná a krátce smažená jídla
Popis
Grill-Brasil Style kořenící sůl je to pravé pro Vás, pokud dáváte přednost jemné kořenitosti jalapeños, doplněné pikantností limetky a zeleného koriandru. Vzrušující variace koření se hodí nejen ke grilovaným pokrmům, ale také obohatí přílohy, jako jsou brambory, zelenina a rýže.
Kulinářské použití
- pro grilovaná a krátce smažená jídla;
- pro rýžové, zeleninové a bramborové pokrmy.
Složení
přírodní krystalická sůl, cibule, zelené Jalapeno, zelený pepř, třtinový cukr, listy koriandru, mletá uzená paprika (mletá paprika, kouř), Máta klasnatá, přírodní limetkové aroma, česnek, kmín, růžový pepř, prášek z citronové šťávy, koření
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 808 / 193 kj / kcal |
| tuk | 3,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 28 g |
| z toho cukr | 21 g |
| bílkoviny | 6,6 g |
| sůl | 39,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Rakousko, www.wiberg.eu/de |
|---|