STAUD'S - med

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality
Filtr

Med: 3 produkty

STAUD‘S Bio květový med z Rakouska

STAUD‘S Bio květový med z Rakouska, 37 g

  • nejlepší bio kvalita
  • přirozená sladkost
  • 100% z Rakouska
35,73 Kč 40,00 Kč (965,68 Kč / kg)

Doručení do 08. října

STAUD‘S Bio lesní med z Rakouska

STAUD‘S Bio lesní med z Rakouska, 300 g

  • úžasně aromatický
  • bio kvalita
  • 100% z Rakouska
233,54 Kč 260,00 Kč (778,47 Kč / kg)

Doručení do 08. října

STAUD‘S Bio krémový z Rakouska

STAUD‘S Bio krémový z Rakouska, 300 g

  • bio kvalita z Rakouska
  • neodolatelně sladký
  • úžasně krémový
220,05 Kč 250,00 Kč (733,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října