STAUD'S - marmelády limitované edice

Pohodlně až k Vám domů!

Lahodné marmelády limitované edice značky STAUD'S!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Ovocné složení Výživa
Filtr

Marmelády - limitované edice: 1 - 30 z 42 produktů

Venusberg meruňkový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Venusberg meruňkový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • aromatický, ovocný, klasický
  • oblíbené u malých i velkých
  • z Wachau
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Meruňkový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Meruňkový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • ovocný a slunečný
  • skvěle dochutí pečivo a palačinky
  • z Weinviertel
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Želé z bezových květů - limitovaná edice

STAUD‘S Želé z bezových květů -​ limitovaná edice, 250 g

  • krásné květinové aroma a jemné citrusové tóny
  • pro zušlechťování potravin a nápojů
  • z rakouského pěstování
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Piña Colada džem - limitovaná edice

STAUD‘S Piña Colada džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • tropická rozmanitost chutí
  • kvalitní přísady
  • obsahuje alkohol
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Džem z pečených jablek - limitovaná edice

STAUD‘S Džem z pečených jablek -​ limitovaná edice, 250 g

  • kořeněný a ovocný
  • s bourbonskou vanilkou
  • z regionálního pěstování
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ovocný džem ve sladkém rumovém nálevu - limitovaná edice

STAUD‘S Ovocný džem ve sladkém rumovém nálevu -​ limitovaná edice, 250 g

  • celé ovoce s rumovými nuancemi
  • svádí od rána do večera
  • lokálně pěstované ovoce
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Bergamotové želé - limitovaná edice

STAUD‘S Bergamotové želé -​ limitovaná edice, 250 g

  • ovocně-svěží
  • jemně kyselý
  • lahodná pomazánka
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Malinový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Malinový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • malinově-sladký
  • pro fanoušky bobulí
  • z Weinviertel
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dýňovo-pomerančová marmeláda - limitovaná edice

STAUD‘S Dýňovo-​pomerančová marmeláda -​ limitovaná edice, 250 g

  • sladká
  • ovocná
  • hodí se k drůbeži
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Kdoulové želé - limitovaná edice

STAUD‘S Kdoulové želé -​ limitovaná edice, 250 g

  • ovocné
  • příjemná chuť
  • hodí se k sýru a červenému zelí
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Dřínový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Dřínový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • sladký a krémový
  • univerzální
  • z Rakouska
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Citronová pomazánka - limitovaná edice

STAUD‘S Citronová pomazánka -​ limitovaná edice, 250 g

  • kyselá a čerstvá
  • ovocně-exotická
  • rozmanitý požitek
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Meruňková marmeláda, pasírovaná - limitovaná edice

STAUD‘S Meruňková marmeláda, pasírovaná -​ limitovaná edice, 250 g

  • 70 % meruňek
  • snadno se roztírá
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Angreštový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Angreštový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • typická angreštová příchuť
  • vhodně doplní sladké i slané pokrmy
  • ze Stubenberg am See ve východním Štýrsku
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Džem z broskví - limitovaná edice

STAUD‘S Džem z broskví -​ limitovaná edice, 250 g

  • jemný a osvěžující
  • z východního Štýrska
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Džem z červených pomerančů - limitovaná edice

STAUD‘S Džem z červených pomerančů -​ limitovaná edice, 250 g

  • ovocný a kořenitý
  • obsahuje kůru červených pomerančů
  • obsahuje alkohol
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Ananasový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Ananasový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • čistá chuť ananasu
  • ideální pro dochucení dezertů a pečiva
  • praktický šroubovací uzávěr
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Williams hruškový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Williams hruškový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • ovocná
  • hodí se k sýrům a
  • regionální
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Kdoulová marmeláda - limitovaná edice

STAUD‘S Kdoulová marmeláda -​ limitovaná edice, 250 g

  • jemně pasírovaná
  • ovocně sladká
  • hodí se k sýru
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Džem z lesních malin - limitovaná edice

STAUD‘S Džem z lesních malin -​ limitovaná edice, 250 g

  • aromatický a výjimečný
  • z rakouského ovoce
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Speciální mišpulová podzimní marmeláda

STAUD‘S Speciální mišpulová podzimní marmeláda, 250 g

  • limitovaná edice
  • jemně pasírovaná
  • ideální na pečení
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Jahodový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Jahodový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • aromatický a ovocný
  • pro milovníky jahod
  • z Weinviertel
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Ostružinový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Ostružinový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • sladká chuť bobulí
  • dokonalá pochoutka ke snídani
  • z Rakouska
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

STAUD‘S Limetkový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Limetkový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • limetkovo-citronový, osvěžující a sladký
  • ideální ke snídani
  • praktický šroubovací uzávěr
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Meruňková marmeláda s chilli - limitovaná edice

STAUD‘S Meruňková marmeláda s chilli -​ limitovaná edice, 250 g

  • nádherně ovocná
  • s určitou pikantností
  • harmonizuje se sýrem
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tayberry malinoostružinový džem - limitovaná edice

STAUD‘S Tayberry malinoostružinový džem -​ limitovaná edice, 250 g

  • jemně kyselý a ovocný
  • perfektně doplní sladké i slané pokrmy
  • z východního Štýrska
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio rakytníková pomazánka - limitovaná edice

STAUD‘S Bio rakytníková pomazánka -​ limitovaná edice, 250 g

  • jemně pasírovaná
  • ovocná a kyselá chuť
  • ideální ke snídani
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Jahodový džem s kardamonem - limitovaná edice

STAUD‘S Jahodový džem s kardamonem -​ limitovaná edice, 250 g

  • aromatický a ovocný
  • z Rakouska
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Brusinkový džem s whisky - limitovaná edice

STAUD‘S Brusinkový džem s whisky -​ limitovaná edice, 250 g

  • zemitý a ovocný
  • k masu a vydatným jídlům
  • z Rakouska
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bezinkovo-švestkovo-jablečný džem s muškátovým oříškem - limitovaná edice

STAUD‘S Bezinkovo-​švestkovo-​jablečný džem s muškátovým oříškem -​ limitovaná edice, 250 g

  • ovocně sladký
  • dokonalá kombinace
  • z Rakouska
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října