Spice for Life - různé druhy soli

Kvalitní sůl!

Kvalitní sůl od Spice for Life.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Výživa
Filtr

Sůl: 5 produktů

Spice for Life Perská modrá sůl

Spice for Life Perská modrá sůl, 200 g

  • intenzivní slaná chuť
  • ideální do mlýnku
  • jako dokončovací sůl
215,55 Kč 240,00 Kč (1 077,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Spice for Life Sůl uzená na bukovém dřevě

Spice for Life Sůl uzená na bukovém dřevě, 180 g

  • sůl z Mrtvého moře
  • uzená za studena
  • intenzivní kouřová chuť
159,36 Kč 180,00 Kč (885,33 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Spice for Life Flor de Sal

Spice for Life Flor de Sal, 90 g

  • ručně loupané a sušené na slunci
  • nerafinované a bez látek proti srážení
  • jemná fialová vůně
166,10 Kč 190,00 Kč (1 845,56 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Spice for Life Africká perlová sůl

Spice for Life Africká perlová sůl, 200 g

  • ideální jako sůl na závěr
  • hodí se k chlebu a olivovému oleji
  • jemná nevtíravá chuť
157,11 Kč 180,00 Kč (785,55 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Spice for Life Kala Namak

Spice for Life Kala Namak, 180 g

  • kouřové vaječné aroma
  • obsahuje železo a síru
  • oblíbený u vegetariánů/veganů
157,11 Kč 180,00 Kč (872,83 Kč / kg)

Doručení do 08. října