NONGSHIM - lahůdky z Koreje

NONGSHIM je lídrem na trhu s autentickými chutěmi Koreje – od legendárně pálivých nudlí Shin Ramyun až po oblíbené svačinky. Značka je zárukou kvalitních a chutných potravin!

Filtrovat a seřadit

Ceny Výživa
Filtr

NONGSHIM: 27 produktů

NONGSHIM Instant Noodles - Chapaghetti

NONGSHIM Instant Noodles -​ Chapaghetti, 140 g

  • pikantní základ omáčky
  • měkké hladké nudle
  • rychlá a snadná příprava
50,00 Kč (357,14 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Cibulové kroužky (Yangparing)

NONGSHIM Cibulové kroužky (Yangparing), 50 g

  • Typická korejská svačina
  • Slaná a pikantní cibulová příchuť
  • Křupavé slané pečivo
50,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Noodles Shin Ramyun - extra pikantní

NONGSHIM Instant Noodles Shin Ramyun -​ extra pikantní, 600 g

  • světoznámá klasika
  • velmi pikantní a plná umami
  • bohatý vývar s houbami shiitake
230,00 Kč (383,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Noodles - Shin Ramyun Black

NONGSHIM Instant Noodles -​ Shin Ramyun Black, 520 g

  • prémiový zážitek z ramen
  • intenzivní hovězí vývar
  • silné pikantní umami
280,00 Kč (538,46 Kč / kg)

Doručení do 16. října

NONGSHIM Instant Noodles - Kimchi Ramyun

NONGSHIM Instant Noodles -​ Kimchi Ramyun, 600 g

  • hotovo za pár minut
  • autentické kimchi vločky
  • komplexně kořeněný základ polévky
230,00 Kč (383,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Nooddles Soon Veggie Ramyun - jemné

NONGSHIM Instant Nooddles Soon Veggie Ramyun -​ jemné, 112 g

  • 100% vegan receptury
  • jemná a čistá chuť
  • rychlá příprava
50,00 Kč (446,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Noodles Seafood - jemné

NONGSHIM Instant Noodles Seafood -​ jemné, 120 g

  • intenzivní chuť mořských plodů
  • pevné nudle
  • jemně kořeněný vývar
50,00 Kč (416,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Noodles - Shin Ramyun Chicken

NONGSHIM Instant Noodles -​ Shin Ramyun Chicken, 120 g

  • vydatný kuřecí vývar
  • harmonické chilli koření
  • rychlé a autentické
50,00 Kč (416,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Noodles - bramborové

NONGSHIM Instant Noodles -​ bramborové, 100 g

  • chewy nudle z bramborového škrobu
  • jemná kořeněná polévková příchuť
  • rychlé a chutné jídlo
50,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Cup Noodles - pikantní (Shin Ramen)

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ pikantní (Shin Ramen), 68 g

  • světoznámá klasika
  • velmi pikantní a plná umami
  • bohatý vývar s houbami shiitake
60,00 Kč (882,35 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Kimchi Ramen

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Kimchi Ramen, 112 g

  • hotovo za pár minut
  • autentické kimchi vločky
  • komplexně kořeněný základ polévky
70,00 Kč (625,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Noodles - super pikantní (Red Shin Ramyun)

NONGSHIM Instant Noodles -​ super pikantní (Red Shin Ramyun), 120 g

  • pikantní chilli koření
  • příchuť shiitake, Pak-Choi a chilli
  • rychlá příprava
50,00 Kč (416,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Noodles - Ansong Tangmyon

NONGSHIM Instant Noodles -​ Ansong Tangmyon, 125 g

  • pikantní vývar
  • plná chuť
  • ideální pro rychlá jídla
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Cup Noodles - Shin Ramyun Big Bowl, extra pikantní

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Shin Ramyun Big Bowl, extra pikantní, 114 g

  • světoznámá klasika
  • velmi pikantní a plná umami
  • bohatý vývar s houbami shiitake
70,00 Kč (614,04 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Udon

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Udon, 111 g

  • silné udon nudle
  • bohatý vývar
  • vydatné a rybí
70,00 Kč (630,63 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Cracker Shrimps (Seawu Kang)

NONGSHIM Cracker Shrimps (Seawu Kang), 75 g

  • intenzivní chuť krevet
  • s pravými krevetami
  • dokonale křupavá svačinka
60,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Noodles Seafood Neoguri - pikantní

NONGSHIM Instant Noodles Seafood Neoguri -​ pikantní, 600 g

  • intenzivní chuť mořských plodů
  • nudle pevné na skus
  • intenzivně pikantní vývar
230,00 Kč (383,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Cracker Shrimps pikantní + kořeněné

NONGSHIM Cracker Shrimps pikantní + kořeněné, 75 g

  • intenzivní chuť krevet
  • kimchi koření a pikantní chuť
  • také jako křupavý topping
60,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Cup Noodles - pikantní kuře

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ pikantní kuře, 100 g

  • vydatný kuřecí vývar
  • pikantní pálivost
  • rychlé a autentické
70,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Kimchi (Sabalmyun)

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Kimchi (Sabalmyun), 100 g

  • autentická chuť kimchi
  • pálivé a kořeněné
  • super rychlá příprava
70,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Chips Shrimps

NONGSHIM Chips Shrimps, 75 g

  • exotické koření na krevety
  • křupavé s tapiokovou moukou
  • perfektní asijská příloha
60,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Cup Noodles - Veggie Ramyun jemné

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Veggie Ramyun jemné, 67 g

  • perfektní veganské instantní jídlo
  • jemný čirý zeleninový vývar
  • křupavé zeleninové vločky
60,00 Kč (895,52 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Cup Noodles - pálivé

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ pálivé, 100 g

  • intenzivní kořeněný zážitek
  • pikantní a aromatické
  • prostor pro vaše vlastní variace
70,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Cup Noodles - extra pikantní (Red Shin Ramyun)

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ extra pikantní (Red Shin Ramyun), 68 g

  • pikantní chilli koření
  • s příchutí shiitake a chilli
  • rychlá příprava
60,00 Kč (882,35 Kč / kg)

Doručení do 06. října

NONGSHIM Instant Cup Noodles - Big Bowl, Shrimp

NONGSHIM Instant Cup Noodles -​ Big Bowl, Shrimp, 115 g

  • intenzivní chuť krevet
  • měkké elastické nudle
  • vydatný pikantní vývar
70,00 Kč (608,70 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Noodles - Seafood (Modumheamul Tangmyun)

NONGSHIM Instant Noodles -​ Seafood (Modumheamul Tangmyun), 125 g

  • jemná chuť mořských plodů
  • rychlá asijská kuchyně
  • nejlepší kvalita NONGSHIM
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Instant Noodles - Seafood (Cham Pong Ramen)

NONGSHIM Instant Noodles -​ Seafood (Cham Pong Ramen), 124 g

  • inspirováno Jjampongem
  • pikantní aromatický vývar
  • výrazná chuť mořských plodů
60,00 Kč (483,87 Kč / kg)

Doručení do 02. listopadu