NISSIN Cup Noodles Miso vegetable, 67 g

Bezmasý ramen za pouhé 3 minuty

50,00 Kč

(746,27 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 67 g

Skladem od 12. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do středa, 14. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • tradiční miso vývar
  • se zelím, kukuřicí a mrkví
  • snadná příprava

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s NISSIN Demae Ramen Chicken, 100 g

NISSIN Cup Noodles Miso vegetable, 67 g 50,00 Kč (746,27 Kč / kg)
NISSIN Demae Ramen Chicken, 100 g 30,00 Kč (300,00 Kč / kg)
Celková cena: 80,00 Kč
Popis

Tato vegetariánská ramen klasika kombinuje pikantní miso vývar s vydatným zelím, sladkou kukuřicí a jemnou mrkví. Ideální pro všechny, kteří se ani při rychlé svačině nechtějí vzdát autentické japonské chuti.

Produkt č. MM-1336
Obsah: 67 g
EAN: 5997523313357
Výrobce č. 1336
Značka (výrobce): NISSIN
Může obsahovat: B - korýše, D - ryby, M - hořčici, R - měkkýše
Nutriční hodnoty

Cup Noodles Miso vegetable

Nutriční hodnoty pro/na 100 ml
Energie/energetická hodnota 335 / 80 kj / kcal
tuk 3 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g
sacharidy 10,7 g
  z toho cukr 1,1 g
bílkoviny 2,2 g
sůl 1,1 g
Složení

Cup Noodles Miso vegetable

76,7 % těstoviny (pšeničná mouka, palmový olej, Table salt, zvýrazňovač chuti (glutamát sodný)), Regulátory kyselosti (Sodium carbonate, kyselina citronová), stabilizátor (Triphosphate (E 451)), antioxidant (extrakty bohaté na tokoferol), 3 % koření (hustá pastovitá hmota Miso, sójové boby, rýže, Table salt), glukózový sirup, cukr, zelí, zvýrazňovač chuti (glutamát sodný, Dinatriumguanylat (E 627), Dinatriuminosinat (E 631)), mrkev, cibulový prášek, kukuřice, smažená cibule, modifikovaný škrob, aromata (pšenice, sója, sezam), koření (celer), Table salt, zahušťovadlo (Guar gum, xanthanová guma), sójová omáčka v prášku (sójové boby, pšenice, Table salt, maltodextrin), chilli v prášku, extrakt z kvasnic, barvivo (barvivo (E 150d), paprikový extrakt), palmový olej, hydrolyzovaný kukuřičný protein, uvolňovací agent (Silicon dioxide), regulátor kyselosti (kselina jantarová), mléčné bílkoviny

Příprava
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Provozovatel potravinářského podniku: Nissin Foods GmbH, Ginnheimer Str. 6, 65760, Eschborn, Německo, contact.de@nissin.com, www.de.nissin-foods.eu/impressum

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro NISSIN Cup Noodles Miso vegetable (čeština)