La Molisana - kvalitní těstoviny ze srdce Molise

Filtrovat a seřadit

Ceny
Filtr

La Molisana: 4 produkty

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo, 500 g

  • nepravidelná textura
  • lisováno v bronzové formě
  • pevné na skus
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

La Molisana Radiatori al Bronzo

La Molisana Radiatori al Bronzo, 500 g

  • drsný bronzový povrch
  • ideální pro absorpci omáčky
  • tvar starých radiátorů
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo, celozrnné

La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo, celozrnné, 500 g

  • čtvercový profil
  • celá zrna
  • pevné na skus
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo

La Molisana Farfalle Rigate al Bronzo, 500 g

  • velká, dobře proporcionální křídla
  • s vroubkováním pro udržení omáčky
  • bronzový tvar
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října