Koření a bylinky z celého světa

Takto chutná svět!

Nakupovat dle kategorií

Akce

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrovat a seřadit

    Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
    Filtr

    Koření: 1 - 30 z 1580 produktů

    Kandisin Classic, tekuté

    Kandisin Classic, tekuté, 225 ml

    • na vaření a pečení
    • ideální pro slazení bez kalorií
    • na ovoce, do pudinků a dezertů
    90,00 Kč (400,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Kandisin Classic, tabletky

    Kandisin Classic, tabletky, Náplň (1200 ks) (90 g)

    • žádné kalorie
    • ideální pro slazení kávy a čaje
    • na bázi sacharinu a cyklamátu
    160,00 Kč (1 777,78 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Uzená paprika - sladká

    La Chinata Uzená paprika -​ sladká, Sáček na zip, 150 g

    • sklizena a tříděna ručně
    • uzena na dubovém dřevě
    • nádherné vůně
    142,12 Kč 150,00 Kč (947,47 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Herbaria Bio Tajine Marrakesch kořenící směs

    Herbaria Bio Tajine Marrakesch kořenící směs, 100 g

    • marocké koření
    • pro tradiční tagine pokrmy
    • i také na dušené maso
    220,00 Kč (2 200,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    La Chinata Uzená paprika - pálivá

    La Chinata Uzená paprika -​ pálivá, Dóza, 160 g

    • sklizena a tříděna ručně
    • uzena na dubovém dřevě
    • nádherné vůně
    170,59 Kč 180,00 Kč (1 066,19 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Barevný pepř

    Wiberg Barevný pepř, 43 g

    • směs pepře
    • příjemně pálivý a aromatický
    • vysoce kvalitní keramický mlýnek
    47,32 Kč 100,00 Kč (1 100,47 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    La Chinata Pimenton prémiová dóza

    La Chinata Pimenton prémiová dóza, Ušlechtilá sladká, 70 g

    • sklizeno a tříděno ručně
    • ve 2 různých variantách
    • uzeno na dubovém dřevě
    144,48 Kč 160,00 Kč (2 064,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Sonnentor Bio cejlonská skořice - mletá

    Sonnentor Bio cejlonská skořice -​ mletá, 40 g

    • nasládlá jemná chuť
    • čerstvé koření
    • všestranné použití
    70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Stay Spiced! Umami koření

    Stay Spiced! Umami koření, 70 g

    • bez glutamátu a zvýrazňovačů chuti
    • univerzální
    • ideální do kreativní kuchyně
    210,00 Kč (3 000,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Kandisin Stevia, tabletky

    Kandisin Stevia, tabletky, 300 ks (21 g)

    • ideální pro slazení kávy a čaje
    • z rostlinného zdroje
    • bez kalorií
    160,00 Kč (7 619,05 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiener Zucker Hnědý cukr

    Wiener Zucker Hnědý cukr, 500 g

    • karamelizovaný
    • rafinovaný sirupem z cukrové třtiny
    • ideální pro křehké těsto a perník
    90,00 Kč (180,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Uzená paprika - hořkosladká

    La Chinata Uzená paprika -​ hořkosladká, Dóza, 160 g

    • sklizeno a tříděno ručně
    • vyrobeno z těch nejlepších chilli papriček
    • nádherné vůně
    170,59 Kč 180,00 Kč (1 066,19 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Sonnentor Bio česnek - granulát

    Sonnentor Bio česnek -​ granulát, 40 g

    • dodá jiskru Vašim pokrmům
    • intenzivní ostrá vůně
    • všestranné využití
    70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Arche Naturküche Bio miso bujónové kostky

    Arche Naturküche Bio miso bujónové kostky, 80 g

    • 6 porcí
    • bez kvasnic a palmového oleje
    • chutné také jako vývar
    80,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Sonnentor Bio Pískavice modrá - mletá

    Sonnentor Bio Pískavice modrá -​ mletá, 40 g

    • výjimečná barva
    • kořenitá vůně
    • všestranné použití
    70,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    TNT - cukr (tonka fazole a tahitská vanilka)

    Stay Spiced! TNT -​ cukr (tonka fazole a tahitská vanilka), 70 g

    • hospodárný
    • velmi intenzivní aroma
    • vylepšuje dezerty i nápoje
    340,00 Kč (4 857,14 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Ankerkraut "Magic Dust" BBQ-Rub koření

    Ankerkraut "Magic Dust" BBQ-​Rub koření, 750 g

    • originální americký recept
    • jednoduchá příprava
    • jemně pálivá
    519,00 Kč (692,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Sonnentor Bio Umami směs koření

    Sonnentor Bio Umami směs koření, 60 g

    • vydatná úprava jídla
    • hříbky, pastinák a další
    • vegan, bez kvasnic a česneku
    130,00 Kč (2 166,67 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Rapunzel Bio melasa z cukrové třtiny

    Rapunzel Bio melasa z cukrové třtiny, 300 g

    • jemně hořká
    • nerafinovaná
    • bez přídatných látek
    80,00 Kč (266,67 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Herbaria Bio Trüffelglück kořenící směs

    Herbaria Bio Trüffelglück kořenící směs, 110 g

    • ideální na rizoto a dušená jídla
    • hodí se také k těstovinám a salátům
    • se sladkým kaštanem a houbami
    260,00 Kč (2 363,64 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Ankerkraut Červený kampotský pepř

    Ankerkraut Červený kampotský pepř, 70 g

    • původem z Kambodži
    • vzácný
    • ušlechtilá odrůda
    230,00 Kč (3 285,71 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Sonnentor Bio pepř černý

    Sonnentor Bio pepř černý, Celý, 55 g

    • ručně balený
    • jemné vůně
    • intenzivní chuti
    90,00 Kč (1 636,36 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Rapunzel Bio vývar, s bio droždím

    Rapunzel Bio vývar, s bio droždím, 500 g

    • klasická příchuť vývaru
    • s bio obilnými kvasnicemi
    • čisté zeleninové koření
    210,00 Kč (420,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Spice for Life Timut pepř - nepálský sečuánský pepř

    Spice for Life Timut pepř -​ nepálský sečuánský pepř, 60 g

    • ušlechtilý a všestranný
    • grapefruitové aroma
    • mírná ostrost
    180,00 Kč (3 000,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Kandisin Stevia, tekutá

    Kandisin Stevia, tekutá, 125 ml

    • pro slazení ovoce a ovocných salátů
    • na vaření a pečení
    • bez kalorií
    130,00 Kč (1 040,00 Kč / l)

    Doručení do 07. října

    Paella Seasoning koření

    La Chinata Paella Seasoning koření, 48 g

    • s mletou uzenou paprikou
    • bez barviv a konzervantů
    • 4 sáčky (po 12 g)
    100,00 Kč (2 083,33 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Ankerkraut Černý kampotský pepř

    Ankerkraut Černý kampotský pepř, 80 g

    • lahodné aroma
    • příjemná ostrost
    • ideální k masitým pokrmům
    230,00 Kč (2 875,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiener Zucker Hnědý kandovaný cukr

    Wiener Zucker Hnědý kandovaný cukr, 500 g

    • karamelizovaný
    • ideální pro horké nápoje
    • vynikající přísada na pečení dortů a sušenek
    110,00 Kč (220,00 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Wiberg Mořská sůl

    Wiberg Mořská sůl, 120 g

    • mořská sůl sušená na slunci
    • k dochucení
    • nejvyšší kvalita
    39,86 Kč 100,00 Kč (332,17 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Arche Naturküche Bio Shiro Miso

    Arche Naturküche Bio Shiro Miso, 300 g

    • z rýže a sójových bobů
    • sladko-slané aroma
    • ideální do polévek a omáček
    260,00 Kč (866,67 Kč / kg)

    Doručení do 07. října

    Ať už se jedná o orientální, indické, africké anebo jakékoliv jiné jídlo, typické koření a bylinky jsou jeho nedílnou součástí. Vyzkoušejte i Vy chutě z celého světa!