Kvalitní čokolády s alkoholem

Pro dospělé!

Sladké potěšení pro dospělé!

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

S alkoholem: 1 - 30 z 35 produktů

Casali Rum - kokos

Casali Rum -​ kokos, 750 g

  • rumové jádro
  • se spoustou křupavé mléčné čokolády
  • probouzí prázdninovou náladu
343,68 Kč 390,00 Kč (458,24 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Čokoláda s likérovou náplní, bez cukrové krusty

Camille Bloch Čokoláda s likérovou náplní, bez cukrové krusty, Koňak (100 g)

  • oblíbené likéry a brandy
  • světlé a hořké čokolády
  • jemné potěšení
76,19 Kč 90,00 Kč (761,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Lindt Meruňková tabulka s alkoholem

Lindt Meruňková tabulka s alkoholem, 100 g

  • meruňková brandy a mléčná čokoláda
  • jemně se rozpouštějící
  • obsahuje alkohol
91,92 Kč 110,00 Kč (919,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Čokoláda s likérovou náplní v cukrové krustě

Camille Bloch Čokoláda s likérovou náplní v cukrové krustě, Třešně (100 g)

  • oblíbené brandy
  • švýcarská mléčná čokoláda
  • s křupavou cukrovou krustou
76,19 Kč 90,00 Kč (761,90 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Lindt Orange Spritz čokoláda

Lindt Orange Spritz čokoláda, 100 g

  • obsahuje alkohol
  • jemná mléčná čokoláda
  • vybrané ingredience
91,92 Kč 110,00 Kč (919,20 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio portské víno a fíky

Zotter Schokolade Bio portské víno a fíky, 70 g

  • slazena javorovým cukrem
  • s alkoholem (přes 2 %)
  • ideální jako malý dezert
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio Marc de Champagne

Zotter Schokolade Bio Marc de Champagne, 70 g

  • obsahující alkohol (> 2 %)
  • vysoce procentní čokoláda
  • s nejkvalitnějším destilátem šampaňského
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio Červené víno - VEGAN

Zotter Schokolade Bio Červené víno -​ VEGAN, 70 g

  • hořká čokoláda
  • jemná ganache z červeného vína
  • obsahuje alkohol
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio čokoládová mousse s rumem

Zotter Schokolade Bio čokoládová mousse s rumem, 70 g

  • veganská
  • bez lepku a laktózy
  • s alkoholem (více než 2 %)
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio koňak a káva

Zotter Schokolade Bio koňak a káva, 70 g

  • ruční výroba
  • s kávovými zrny Arabica
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio srdečné pozdravy z Vídně

Zotter Schokolade Bio srdečné pozdravy z Vídně, 70 g

  • jemná mléčná čokoláda
  • s meruňkovou ganache a marcipánem
  • obsahuje alkohol
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio dárek pro TEBE!

Zotter Schokolade Bio dárek pro TEBE!, 70 g

  • se 70% obsahem kakaa
  • s nejkvalitnějším destilátem šampaňského
  • jemná malinová chuť
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio Gin Zitronic

Zotter Schokolade Bio Gin Zitronic, 70 g

  • alkoholická ginová ganache
  • bylinná citronová ganache
  • hořká limonáda s vermutem
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio mini kolekce - 24 druhů

Zotter Schokolade Bio mini kolekce -​ 24 druhů, 480 g

  • 24 lahodných čokoládových mini
  • ručně vyráběné a chutné
  • částečně obsahuje alkohol
1 134,89 Kč 1 269,00 Kč (2 364,35 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio Rum Kokos - VEGAN

Zotter Schokolade Bio Rum Kokos -​ VEGAN, 70 g

  • hořká čokoláda 70 %
  • s kokosovou ganache a rumovým krémem
  • obsahuje alkohol
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio tiramisu

Zotter Schokolade Bio tiramisu, 70 g

  • s mascarpone a kávovou ganache
  • bez lepku
  • s rumem
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio mini kolekce - 12 druhů

Zotter Schokolade Bio mini kolekce -​ 12 druhů, 240 g

  • 12 lahodných čokoládových mini
  • ručně vyráběná a chutná
  • částečně alkoholická
674,10 Kč 749,00 Kč (2 808,75 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio pro nejlepšího tátu na světě!

Zotter Schokolade Bio pro nejlepšího tátu na světě!, 70 g

  • kysele-bylinná chuť
  • se štýrskou whisky (s alkoholem)
  • dokonalá symbióza
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio Whisky + karamel + pekanové ořechy

Zotter Schokolade Bio Whisky + karamel + pekanové ořechy, 70 g

  • v nejlepší hořké čokoládě
  • karamelová ganache s whisky a pekanový nugát
  • obsahuje alkohol
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio sladkost ze země

Zotter Schokolade Bio sladkost ze země, 70 g

  • extra hořká mléčná čokoláda
  • se sýrovou ganache a mangovým krémem
  • obsahuje alkohol
76,74 Kč 110,00 Kč (1 096,29 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio mandlový nugát a vlašské ořechy

Zotter Schokolade Bio mandlový nugát a vlašské ořechy, 70 g

  • ve svařeném víně
  • ve vysokoprocentní mléčné čokoládě
  • 60% obsah kakaa
83,74 Kč 120,00 Kč (1 196,29 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio mini Marc de Champagne

Zotter Schokolade Bio mini Marc de Champagne, 20 g

  • se šampaňským s certifikací Demeter
  • 70% obsah kakaa
  • ruční výroba
42,48 Kč 50,00 Kč (2 124,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio první pomoc

Zotter Schokolade Bio první pomoc, 70 g

  • mandlový nugát
  • vlašské ořechy se svařeným vínem
  • obsahuje alkohol (< 2%)
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio mini koňak a k&aacute;va

Zotter Schokolade Bio mini koňak a káva, 20 g

  • vynikající chuťové složení
  • s alkoholem
  • ruční výroba
42,48 Kč 50,00 Kč (2 124,00 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio mini-čoko whisky + karamel + pekananov&eacute; ořechy

Zotter Schokolade Bio mini-​čoko whisky + karamel + pekananové ořechy, 20 g

  • v té nejlepší hořké čokoládě
  • whisky-karamelová ganache a pekanový nugát
  • obsahuje alkohol
44,73 Kč 50,00 Kč (2 236,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio korutansk&yacute; reindling

Zotter Schokolade Bio korutanský reindling, 70 g

  • v hořké mléčné čokoládě
  • s lískooříškovým nugátem a skořicí
  • obsahuje alkohol
98,67 Kč 110,00 Kč (1 409,57 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Biofekt sada &quot;L&aacute;ska, l&aacute;ska, l&aacute;ska&quot;

Zotter Schokolade Biofekt sada "Láska, láska, láska", 188 g

  • s 8 bio čokoládami
  • dvě tabulky čokolády
  • obsahuje alkohol
395,37 Kč 440,00 Kč (2 103,03 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio Nashido Marc de Champagne

Zotter Schokolade Bio Nashido Marc de Champagne, 85 g

  • 10 tyčinek (po 8,5 g)
  • s nejkvalitnějším destilátem šampaňského
  • s bio alkoholem
159,36 Kč 180,00 Kč (1 874,82 Kč / kg)

Vyprodáno

Zotter Schokolade Bio mozek s vejcem

Zotter Schokolade Bio mozek s vejcem, 70 g

  • karamelizovaná mozková náplň
  • vaječný likér s příchutí hruškové brandy
  • obsahuje alkohol
114,40 Kč 130,00 Kč (1 634,29 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Zotter Schokolade Bio mini-čoko rum a kokos - vegan

Zotter Schokolade Bio mini-​čoko rum a kokos -​ vegan, 20 g

  • 70% obsah kakaa
  • s kokosovou ganache a rumovým krémem
  • obsahuje alkohol
44,73 Kč 50,00 Kč (2 236,50 Kč / kg)

Doručení do 08. října