Kvalitní kečupy z celého světa

I běžný kečup může mít výjimečnou kvalitu!

Již jste vyzkoušeli kečup z ostatních zemí? Ne? Nyní máte možnost!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Kečup: 19 produktů

Alnatura Bio kečup

Alnatura Bio kečup, 500 ml

  • ovocně-aromatický
  • se solí a kořením
  • jako dip
78,44 Kč 90,00 Kč (156,88 Kč / l)

Doručení do 08. října

Zwergenwiese Bio dětský kečup s jablečným sladidlem

Zwergenwiese Bio dětský kečup s jablečným sladidlem, 500 ml

  • ovocný
  • jemná chuť
  • bez průmyslového cukru
80,69 Kč 90,00 Kč (161,38 Kč / l)

Doručení do 08. října

Belberry Kečup z rajčat San Marzano

Belberry Kečup z rajčat San Marzano, 250 ml

  • plná chuť
  • s paprikou a mořskou solí
204,31 Kč 230,00 Kč (817,24 Kč / l)

Doručení do 08. října

Alnatura Bio kečup s kari kořením

Alnatura Bio kečup s kari kořením, 500 ml

  • pikantní a kořeněný
  • vegan
  • italská rajčata
76,19 Kč 90,00 Kč (152,38 Kč / l)

Doručení do 08. října

Belberry Kečup z červené řepy

Belberry Kečup z červené řepy, 250 ml

  • zemitá vůně
  • dobře vyvážená hra sladkosti a kyselosti
204,31 Kč 230,00 Kč (817,24 Kč / l)

Doručení do 08. října

Rapunzel Bio tiger kečup

Rapunzel Bio tiger kečup, 0,45 l

  • aromatický a ovocně sladký
  • jemně zpracovaný
  • bez přidaného cukru
87,43 Kč 100,00 Kč (194,29 Kč / l)

Doručení do 08. října

THOMY Ketch & Co majonéze a kečup

THOMY Ketch & Co majonéze a kečup, 190 g

  • kečup a majonéza v jednom
  • znovuuzavíratelná tuba
  • ideální na hranolky, burgery a další
91,92 Kč 110,00 Kč (483,79 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Belberry BBQ kečup

Belberry BBQ kečup, 250 ml

  • kouřový a kořeněný
  • sladkokyselé tóny
  • exotický tamarindový extrakt
204,31 Kč 230,00 Kč (817,24 Kč / l)

Doručení do 08. října

Rapunzel Bio kečup

Rapunzel Bio kečup, 450 ml

  • ovocný a jemný
  • vysoký obsah rajčatového protlaku
  • s kořením
87,43 Kč 100,00 Kč (194,29 Kč / l)

Doručení do 08. října

Rapunzel Bio kari kečup

Rapunzel Bio kari kečup, 450 ml

  • pikantní ovocná chuť
  • na hranolky, hamburgery a další
  • rajčata z bio semen
87,43 Kč 100,00 Kč (194,29 Kč / l)

Doručení do 08. října

dazu Bio kečup

dazu Bio kečup, 285 g

  • přírodní složky
  • certifikace bio
  • pro každý pokrm
148,12 Kč 170,00 Kč (519,72 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Don Antonio Bio kečup

Don Antonio Bio kečup, 350 ml

  • ze 100% italských rajčat
  • s dextrózou, vinným octem a kořením
  • v bio kvalitě
159,36 Kč 180,00 Kč (455,31 Kč / l)

Doručení do 08. října

Zwergenwiese Bio rajčatový kečup

Zwergenwiese Bio rajčatový kečup, 500 ml

  • aromatická ovocná chuť
  • jemně ochucený
  • ideální k bramborovým pokrmům
80,69 Kč 90,00 Kč (161,38 Kč / l)

Doručení do 14. října

Don Antonio Kečup s letními lanýži

Don Antonio Kečup s letními lanýži, 350 ml

  • ideální na pečené maso a zeleninu
  • rajčata ze 100% italského pěstování
  • vegan a bez lepku
316,70 Kč 360,00 Kč (904,86 Kč / l)

Doručení do 08. října

Belberry Kečup s chilli

Belberry Kečup s chilli, 250 ml

  • se zelenými jalapeňo
  • jemně pikantní chuť
  • hodí se ke smaženým pokrmům
204,31 Kč 230,00 Kč (817,24 Kč / l)

Doručení do 16. října

Belberry Žlutý paprikový kečup

Belberry Žlutý paprikový kečup, 250 ml

  • skvělá barva
  • elegantní ovocná vůně
  • obzvláště dobrý ke grilovaným pokrmům
204,31 Kč 230,00 Kč (817,24 Kč / l)

Doručení do 16. října

LaSelva Bio speciální kečup

LaSelva Bio speciální kečup, 340 g

  • jemná rajčata z Itálie
  • s orientálním kořením
  • sladkost z meruněk
96,42 Kč 110,00 Kč (283,59 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

ITALIANAVERA San Marzano kečup v lahvi

ITALIANAVERA San Marzano kečup v lahvi, 260 g

  • k masu, hamburgerům a přílohám
  • z Itálie
  • se sladkými tóny
160,00 Kč (615,38 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

ITALIANAVERA Mignon kečup

ITALIANAVERA Mignon kečup, 34 g

  • an dipy a omáčky
  • skvělý k masovým pokrmům
  • jemná chuť
50,00 Kč (1 470,59 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici