Bauck Mühle - z lásky k budoucnosti

Bauck Mühle je severoněmecký bio výrobce s dlouholetou tradicí ve zpracování obilovin a produktů přírodní výživy. Pod mottem „Bio. Z lásky k budoucnosti.“ („Bio. Aus Liebe zur Zukunft.“) vznikají mouky, müsli, směsi na pečení a vegetariánské produkty v bio a Demeter kvalitě, z nichž mnohé jsou bezlepkové.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značka kvality Výživa
Filtr

Bauck Mühle: 11 produktů

Bauck Mühle Bio zázračný chléb Original

Bauck Mühle Bio zázračný chléb Original, 600 g

  • z bezlepkových ovesných vloček
  • s výživnými semínky
  • stačí rozmíchat s vodou
114,40 Kč 130,00 Kč (190,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bauck Mühle Bio bezlepkové těsto na pizzu

Bauck Mühle Bio bezlepkové těsto na pizzu, 350 g

  • rychlá příprava
  • bez kynutí
  • veganské
69,45 Kč 80,00 Kč (198,43 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bauck Mühle Bio brownies

Bauck Mühle Bio brownies, 400 g

  • s celozrnnou rýžovou moukou
  • extra čokoládové
  • vhodné i do horkovzdušné fritézy
91,92 Kč 110,00 Kč (229,80 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bauck Mühle Bio celozrnné ovesné vločky jemné

Bauck Mühle Bio celozrnné ovesné vločky jemné, 475 g

  • garantovaně bez lepku
  • z celého zrna
  • všestranné použití
91,92 Kč 110,00 Kč (193,52 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bauck Mühle Bio 8 zázračných proteinových bochánků

Bauck Mühle Bio 8 zázračných proteinových bochánků, 350 g

  • rychlá a snadná příprava
  • veganská směs
  • z ovesných otrub a semínek
91,92 Kč 110,00 Kč (262,63 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bauck Mühle Bio falafel Original

Bauck Mühle Bio falafel Original, 160 g

  • 100% veganské
  • z mleté cizrny
  • ideální jako příloha
69,45 Kč 80,00 Kč (434,06 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bauck Mühle Bio zázračný chléb Gold

Bauck Mühle Bio zázračný chléb Gold, 600 g

  • z bezlepkových ovesných vloček
  • s křupavými jádry a semínky
  • stačí rozmíchat s vodou
114,40 Kč 130,00 Kč (190,67 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bio veggie burger ze zeleného špaldového zrna

Bauck Mühle Bio veggie burger ze zeleného špaldového zrna, 160 g

  • rychlá příprava
  • ze zeleného špaldového zrna a ovesných vloček
  • zjemněné zeleninou
69,45 Kč 80,00 Kč (434,06 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Bauck Mühle Bio křupavý ovesný chléb

Bauck Mühle Bio křupavý ovesný chléb, 500 g

  • veganské
  • jemná chuť
  • výrazná kůrka
91,92 Kč 110,00 Kč (183,84 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Bauck Mühle Bio zázračný chléb s ořechy

Bauck Mühle Bio zázračný chléb s ořechy, 600 g

  • z bezlepkových ovesných vloček
  • s výživnými jádry a semínky
  • stačí rozmíchat s vodou
136,88 Kč 160,00 Kč (228,13 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Bauck Mühle Bio celozrnná pohanková mouka

Bauck Mühle Bio celozrnná pohanková mouka, 500 g

  • přirozeně bez lepku
  • oříšková chuť
  • ideální na koláče, vafle a další dobroty
91,92 Kč 110,00 Kč (183,84 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici