Alnatura - pěny, krémy a medy

Když Vás honí mlsná!

Když Vás honí mlsná, pak jsou tady pěny, krémy a medy od Alnatura!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Pěny, krémy a medy: 1 - 30 z 43 produktů

Alnatura Bioland jablečné pyré

Alnatura Bioland jablečné pyré, 360 g

  • bez přidaného cukru
  • bio kvalita
  • všestranné použití
40,00 Kč (111,11 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Alnatura Bio lískooříškový-datlový krém

Alnatura Bio lískooříškový-​datlový krém, 240 g

  • pouze ze 3 ingrediencí
  • sladkost z datlí
  • vegan
210,00 Kč (875,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio čokoládovo-ořechový krém

Alnatura Bio čokoládovo-​ořechový krém, 250 g

  • 45 % lískových ořechů
  • bez emulgátorů
  • ideální jako pomazánka
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio oříškovo-nugátový krém

Alnatura Bio oříškovo-​nugátový krém, 400 g

  • čokoládový
  • jemná krémová konzistence
  • s bourbonskou vanilkou
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio arašídová pěna, jemná

Alnatura Bio arašídová pěna, jemná, 250 g

  • ze 100% arašídů
  • asijská ořechová a jemná
  • bez stabilizátorů
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio tahini sezamová pěna

Alnatura Bio tahini sezamová pěna, 250 g

  • na dipy, hummus a kořeněná jídla
  • aromatická oříšková chuť
  • bez stabilizátorů
100,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio kokosový mandlový krém

Alnatura Bio kokosový mandlový krém, 250 g

  • jemný a krémový recept
  • exotická sladká poznámka
  • bez emulgátorů
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio švestková pěna

Alnatura Bio švestková pěna, 450 g

  • ovocná
  • chuťově intenzivní
  • na chléb, koláče a slaná jídla
110,00 Kč (244,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio křupavé arašídové máslo

Alnatura Bio křupavé arašídové máslo, 250 g

  • s křupavými kousky arašídů
  • na roztírání, rafinaci a svačinku
  • 100% bio a vegan
90,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio kokosová pěna

Alnatura Bio kokosová pěna, 225 g

  • exotická
  • krémová a jemná
  • bez stabilizátorů
110,00 Kč (488,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio oříškový nugátový krém

Alnatura Bio oříškový nugátový krém, 250 g

  • krémový, ořechový a aromatický
  • obsahuje 25 % pražených lískových ořechů
  • vegan a bez emulgátorů
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio jablečné pyré s hruškou

Alnatura Bio jablečné pyré s hruškou, 360 g

  • krémové a jemné
  • 100% obsah ovoce
  • chutná lahodně
60,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio pomazánka z pražených mandlí

Alnatura Bio pomazánka z pražených mandlí, 225 g

  • křupavé mandle a cejlonská skořice
  • plné karamelové nóty
  • bez emulgátorů
190,00 Kč (844,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio křupavá arašídová pěna

Alnatura Bio křupavá arašídová pěna, 250 g

  • ze 100% pražených arašídů
  • ideální do kreativní kuchyně
  • bez stabilizátorů
90,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio jablečné pyré s mangem

Alnatura Bio jablečné pyré s mangem, 360 g

  • 100% obsah ovoce
  • jemné a krémové
  • aromatické a exotické
60,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio jablečné pyré s rybízem a malinou

Alnatura Bio jablečné pyré s rybízem a malinou, 360 g

  • bio kvalita
  • veganské
  • samostatně, jako dezert nebo jako příloha
60,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio hořký čokoládový krém

Alnatura Bio hořký čokoládový krém, 350 g

  • vegan a bio
  • s 30 % kakaa
  • s bourbonskou vanilkou
130,00 Kč (371,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio jablečné pyré s guavou, mangem a maracujou

Alnatura Bio jablečné pyré s guavou, mangem a maracujou, 360 g

  • jablečné pyré s tropickým ovocem
  • lahodné samotné nebo míchané
  • bez přidaného cukru
60,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio akáciový med

Alnatura Bio akáciový med, 500 g

  • sladká vůně
  • jemná sladká chuť
  • na doslazení a jako pomazánka
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Alnatura Bio jablečné pyré s banánem

Alnatura Bio jablečné pyré s banánem, 360 g

  • s jemným banánovým pyré
  • bio kvalita
  • samostatně i jako doplněk
50,00 Kč (138,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio lískooříšková pěna

Alnatura Bio lískooříšková pěna, 250 g

  • ze 100% lískových ořechů
  • intenzivní oříšková chuť
  • i jako pomazánka a pro rafinaci
220,00 Kč (880,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio hnědá mandlová pěna

Alnatura Bio hnědá mandlová pěna, 250 g

  • výrazné chutě a roztíratelné složení
  • na vaření i k rafinaci pokrmů
  • z neloupaných bio mandlí
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio pěna z kešu

Alnatura Bio pěna z kešu, 250 g

  • 100% bio kešu ořechy
  • extra krémová a intenzivní chuť
  • všestranná přísada na vaření a pečení
180,00 Kč (720,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio lesní med

Alnatura Bio lesní med, 500 g

  • silná, kořeněná chuť
  • bio kvalita
  • tekutá konzistence
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio jablečné pyré s meruňkou

Alnatura Bio jablečné pyré s meruňkou, 360 g

  • s jemným meruňkovým pyré
  • bio kvalita
  • samostatně i jako doplněk
50,00 Kč (138,89 Kč / kg)

Doručení do 14. října

Alnatura Bio ovocná pomazánka lesní borůvka

Alnatura Bio ovocná pomazánka lesní borůvka, 250 g

  • bio kvalita
  • vegan
  • borůvky (evropský sběr z volné přírody)
90,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio jemné květy med

Alnatura Bio jemné květy med, 500 g

  • jemná květinová vůně
  • bio kvalita
  • krémová konzistence
160,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio čokoládovo-ořechový krém

Alnatura Bio čokoládovo-​ořechový krém, 500 g

  • bio kvalita
  • 45 % lískových oříšků
  • bez stabilizátorů
280,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ovocná pomazánka jahoda

Alnatura Bio ovocná pomazánka jahoda, 420 g

  • vysoký podíl ovoce
  • bio kvalita
  • všestranné použití
110,00 Kč (261,90 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ovocná pomazánka malina

Alnatura Bio ovocná pomazánka malina, 420 g

  • vysoký podíl ovoce
  • bio kvalita
  • pro sladká i slaná jídla
120,00 Kč (285,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října