Alnatura Bio žitná celozrnná mouka, 1 kg
Mleto z celého zrna
50,00 Kč
(50,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita (Demeter)
- vegan
- pro aromatický kvásek
- lze kombinovat s pšenicí nebo špaldou
Popis
Na Alnatura Bio celozrnnou žitnou mouku se mele celé zrno. Zachovávají se tak části obilí včetně klíčku a obalových vrstev. Hodí se na kváskové chleby, ale lze ji kombinovat i s pšeničnou a špaldovou moukou pro směsné chleby. Nákupem této mouky podpoříte iniciativu Alnatura Bio-Bauern-Initiative za rozvoj bio zemědělství v Německu.
| Produkt č. | MM-228479 |
|---|---|
| Obsah: | 1 kg |
| EAN: | 4104420236417 |
| Výrobce č. | 228479 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, L - celer, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
celozrnná žitná mouka[1]
- z Demeter zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1382 / 330 kj / kcal |
| tuk | 2,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 62 g |
| z toho cukr | 0,9 g |
| vláknina | 15 g |
| bílkoviny | 8,2 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|